Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Svarstant Medžioklės įstatymo pataisų likimą Gintaras Steponavičius susikibo su Broniumi Bradausku

Turinys:

Antradienį Seimas nusprendė iš naujo svarstyti prezidentės Dalios Grybauskaitės vetuotas Medžioklės įstatymo pataisas, nes jos šalies vadovei buvo pateiktos nesilaikant procedūrų.

Balandžio pabaigoje priiminėjant minėtojo įstatymo pataisas Seime buvo kilęs nemenkas šurmulys. Dešinieji pasipiktino nusišalinti turėjusiu prisiekusiu medžiotoju Broniumi Bradausku, o vėliau paaiškėjo, kad aplinkos ministras Valentinas Mazuronis balsavo nebūdamas Seimo salėje.
Prezidentės vyriausioji patarėja Rasa Svetikaitė antradienį sakė, jog D.Grybauskaitė pastabų pačioms Medžioklės įstatymo pataisoms neturi, jos parengtos atsižvelgiant į Konstitucinio Teismo nutarimą, tačiau paaiškėjus, kad už jas balsavo 70, o ne 71 parlamentaras, reikia laikyti, jog Seimo valia nebuvo tinkamai pareikšta.

„Prezidentė turi tik dvi išeitis: pasirašyti pataisas, arba jas grąžinti“, – pabrėžė R.Svetikaitė.

Medžioklės įstatymo pataisų Seimas imsis ketvirtadienį, jas ir vėl turės svarstyti komitetai.
B.Bradauskas antradienį nusprendė pasiteisinti. Jis aiškino, kad norėjo tik užsiregistruoti, bet nė neketino dalyvauti balsavime. Mygtuką, užfiksavusį jo balsavimą susilaikant, socialdemokratas aiškino paspaudęs netyčia.
Tai sunervino Liberalų sąjūdžio atstovą Gintarą Steponavičių. „B.Bradauskui norėčiau pasiūlyti vieną dieną apsiraminti, nes esate tautos atstovas, o ne vienos interesų grupės reikalų stūmėjas. Jei nesusivokiate, pasikvieskite profesionalus ir jums paaiškins. Matote, kiek dėl jūsų veiksmų sugaišome laiko?“, – kalbėjo G.Steponavičius.
B.Bradauskas po balsavimo dėl Medžioklės įstatymo pataisų likimo G.Steponavičiaus paprašė neskirti jo personai didelio dėmesio.
„Žinau, kad važinėjat po Kaišiadoris, agituojat. Noriu pasakyti, kad nedarykit sarmatos Kaišiadoryse savo kolegoms, kurie už tamstą protingesni“, – pareiškė socialdemokratas.

Lauryna Vireliūnaitė15min

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą