Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Per bebrus neteko dviejų šautuvų ir teisės medžioti

Turinys:

Spalio 25-26 dieną Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai bendradarbiaudami su Kelmės rajono aplinkosaugininkais vykdė reidą Kelmės, Radviliškio rajonuose. Apie 22 valandą prie Kelmės – Radviliškio rajono ribos buvo išgirstas šūvis, bei pastebėta prožektoriaus šviesa.

Priartėjus prie Radviliškio rajone esančio Papušynio kaimo buvo pastebėti du medžiotojai medžiojantys bebrus greta kaimo esančiame kanale. Abu medžiotojai sėlindami vaikščiojo kanalo krantais su medžiokliniais graižtviniais šautuvais, bei ant jų pritvirtintais prožektoriais šviesdami į kanalą, bei kanalo pakrantes tikėdamiesi surasti ir nušauti bebrų. Netrukus vienas iš medžiotojų paleido tris šūvius ir tęsė medžioklę draudžiamu būdu.

Nutraukus neteisėta medžioklę buvo nustatyta, kad draudžiamu būdų medžiojo du Radviliškio rajono Gomertos medžiotojų būrelio medžiotojai atvykę iš Kauno. Apklausos metu medžiotojai neneigė nusižengę medžioklės taisyklėms.

del-noro-pakloti-bebra-kaunieciai-turejo-atsisveikinti-su-medziokliniais-63181250
© Šiaulių RAAD

Bebrų laimei, paleisti šūviai buvo netaiklus, todėl gamtai padarytos žalos nėra. Abiems medžiotojams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai pagal administracinės teisės pažeidimų kodeksą. Taip pat bus konfiskuoti medžiokliniai graižtviniai šautuvai, bei kiti pažeidimo padarymo įrankiai, vyrai neteks teisės medžioti nuo vienerių iki trejų metų.
Dėl noro pakloti bebrą kauniečiai turėjo atsisveikinti su medžiokliniais šautuvais

Grynas

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

4 Komentarai

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą