Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Naktį sučiupti brakonieriavimu įtarti žinomi vyrai

Turinys:

Trečiadienio vakarą Jurbarko r., prie Stakių, policijos pareigūnai sustabdė įtarimų sukėlusį visureigį „Jeep Grand Cherokee“, kuriuo važiavo keturi vyrai.

Automobilio priekaboje policininkai rado nušautą elnią ir du kiškius, o bagažinėje – stirnos jauniklį. Kadangi medžioklės lapas buvo tuščias, policininkai iškvietė aplinkosaugininkus.

Paaiškėjo, kad brakonieriavimu įtariami vyrai – neeiliniai piliečiai. Du iš jų yra garsūs aplinkosaugininkai: buvęs aplinkos (o paskui ir energetikos) viceministras Aleksandras Spruogis (iki pavardės pakeitimo buvęs Prochorovas) ir buvęs Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius Rolandas Masilevičius. Pastarasis dabar yra Seimo narės, Aplinkos apsaugos komiteto narės Virginijos Vingrienės (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija) visuomeninis padėjėjas.

Seimo narė V. Vingrienė buvo labai nustebinta tokios žinios: „Žinau, kad jis medžiotojas, pats yra brakonierius gaudęs… Netikiu, kad taip gali būti. Gal kokių dokumentų neturėjo?“.

Pareigūnai visureigį, vairuojamą R. Masilevičiaus, sustabdė trečiadienio vakarą, apie 21 val., Apie jo kompanionus pareigūnai nepasakoja. DELFI žiniomis, visureigyje buvo ir buvęs viceministras bei „garsus gydytojas iš Santariškių“.


Šaltinis

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

6 Komentarai

 • as
  Posted 2018.12.09 at 09:45

  Ei jus medziotojai kokia teise jus turit sauditi zveris medziokit vieni kitus triperei jus iskripe

 • Virgis
  Posted 2018.12.02 at 08:48

  Ponai gali medžiot ir be medžioklės lapų ir neblaivūs ir neiteisintais naktynio matymo prietaisais- panašu į sovietines medžiokles. O kalti liks pareigūnai. Tokia jau mūsų švogerių šalelė…..

 • Mode
  Posted 2018.11.23 at 13:20

  Na ir i grietinele šūdo ikrito😀

 • Gediminas
  Posted 2018.11.23 at 11:01

  AAD puslapis apie tai nieko nerašo-negauna leidimo iš viršaus.Apsišikot ponai lyg ausų.Lazda visada turi du galus.Čia jūms ne paprastus medžiotojus bausti-už parašiuką,už taško nepadėjimą ir t.t. Baisi gėda.

 • Vaidas
  Posted 2018.11.23 at 09:40

  Puikus klausimas: Gal kokiu dokumentu neturejo.. Tai gaunasi.. tuoj tures :]

 • Ričardas
  Posted 2018.11.23 at 09:31

  Patys ką daro o paprastus medžiotojus baudžia už mažiausią pažeidima

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą