Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžiotojai pranešė apie kilpininkus

Turinys:

2014 m. lapkričio 17 dieną LR AM Kauno RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai surengė pasalą Kauno rajone esančiame Kluoniškio kaime. Pareigūnus apie galimą brakonieriavimo atvejį M.K. “Žiemkelis“ ploto vienete informavo medžiotojai.

Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nuvykę į medžiotojų nurodyta vietą miške rado pastatytų kilpų skirtų medžiojamiesiems gyvūnams gaudyti. Pareigūnai surengė pasalą ir sulaikė pilietį, kuris medžiojo kilpomis. Jis buvo sulaikytas su įkalčiais rankose. Patikrinimo metu „kilpininkas“ su savimi turėjo 10 vnt. kilpų skirtų gyvūnams gaudyti, bei 6 vnt. masalų su viela, kaip jis pats sakė „kiaunėms vilioti“.

GGAI pareigūnams šis pilietis yra gerai pažįstamas, nes per savo „kilpininko“ karjerą yra baustas ne kartą už tokį pažeidimą. Tai jau trečias kartas, kai per 2014 metus jis yra sulaikytas statant kilpas. Pareigūnai viliasi, kad padidėjusios baudos galbūt sumažins norą sugauti gyvūną draudžiamu būdu. Kilpų, skirtų medžiojamiesiems gyvūnams gaudyti, laikymas, gaminimas ar pardavimas užtraukia baudą nuo 1000 Lt iki 3000 Lt, o kilpų naudojimas užtraukia baudą nuo 3000 Lt iki 6000 Lt.

LR AM Kauno RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai rekomenduoja medžiotojams dažniau pasivaikščioti po savo medžioklės plotus, ypač atvėsus orams ir iškritus pirmam sniegui, nes pareigūnų patirtis leidžia teigti, kad su pirmu šaltuku ir sniegu „kilpininkai“ darosi aktyvesni.

kilpininkas 2

kilpininkas 3

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą