Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brakonierius slėpėsi rugių lauke

Turinys:

Sekmadienio vakarą Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnams pranešta apie Kelmės rajone pastebėtą brakonierių.

Skambinęs medžiotojas papasakojo, kad, tykodamas prie pasėlių šernų, pastebėjo šautuvu nešiną vyrą. Jo ginklas buvo su optiniu taikikliu ir garso slopintuvu. Tokius ginklus dažniausiai naudoja brakonieriai. Medžiotojas vyrą bandė sulaikyti, tačiau šis spruko ir pasislėpė rugių lauke.

brakonierius-rugiuose-gulejo-neisleisdamas-ne-garso-65524406

Į Kelmės rajono Šaukėnų seniūniją atvykęs Šiaulių RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspektorius susitiko su medžiotoju ir pradėjo brakonieriavimu įtariamo vyro paiešką. Vyras pastebėtas gulintis rugių lauke. Prie jo rastas ir graižtvinis mažo kalibro šautuvas su garso slopintuvu ir optiniu taikikliu ir dėžutė šovinių.

brakonierius-rugiuose-gulejo-neisleisdamas-ne-garso-65524372

Paaiškėjo, kad tai – gretimo Spaudžių kaimo gyventojas. Vyro sodyba yra vos už kelių šimtų metrų nuo sulaikymo vietos.

Vyras perduotas policijos pareigūnams, kurie dėl neteisėto ginklo laikymo pradėjo tyrimą. Už buvimą medžioklės plotuose su medžioklei naudojamais įrankiais neturint teisės medžioti jam gresia bauda nuo 3 000 Lt iki 6 000 Lt su medžioklės įrankių ir transporto priemonių konfiskavimu.raad

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą