Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brakonierių automobiliams – jokio pasigailėjimo

Turinys:

Atsakomybė už neteisėtą medžioklę gerokai sugriežtėjo – tai pajuto su inspektoriais pastaraisiais mėnesiais akis į akį susidūrę pažeidėjai. Netekti automobilio, kuriuo buvo vežama neteisėtai sumedžioto gyvūno skerdiena, rizikuoja jau šeštas pažeidėjas taigi brakonierių automobilių parkas gali sumažėti jau net 6 automobiliais.

[ad id=”19955″]Rugsėjo 8-osios rytą Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūros pareigūnams, vykdžiusiems reidą, įkliuvo pilietis, visureigio bagažinėje gabenęs šviežiai išdorotą suaugusio šerno skerdieną.

Patikrinę sumedžiojimo aplinkybes, kurias nurodė pažeidėjas, aplinkosaugininkai jokių teisėtą medžioklę patvirtinančių faktų nenustatė. Už neteisėtą sumedžioto žvėries dorojimą ir gabenimą vyrui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Iš jo paimtas automobilis ir šerno skerdiena.

Medžiaga bus perduota teismui. Pažeidėjui gresia bauda nuo 3 iki 6 tūkst. litų. Jis taip pat gali netekti automobilio ir gali būti įpareigotas atlyginti žalą gamtai – daugiau kaip 5 tūkst. litų. Dėl to spręs teismas.

Šaltinis: www.grynas.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą