Teismo sprendimas: už neteisėtai sumedžiotus elnius – per 19 tūkstančių eurų

Asociatyvi nuotrauka

Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnų sulaikytas asmuo, neteisėtai sumedžiojęs tris elnius, teismo sprendimu už gamtai padarytą žalą turės sumokėti daugiau nei 19 tūkst. eurų.

Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija informuoja, kad Marijampolės apylinkės teismas baudžiamojoje byloje  pripažino asmenį kaltu dėl neteisėtos medžioklės Jurbarko rajone. 

Asmuo pripažintas kaltu dėl dviejų tauriųjų elnių patinų ir elnio patelės sumedžiojimo 2019 m. spalį.

Jis įpareigotas atlyginti laukinei gyvūnijai padarytą žalą – 19172,12 Eur. Taip pat pažeidėjui paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – teisės medžioti  atėmimas dvejiems metams ir konfiskuotas graižtvinis ginklas. 

Dar dviem asmenims, padėjusiems gabenti ir doroti elnius, surašyti administracinio nusižengimo protokolai, bylos nagrinėjamos teisme.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 12

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Susijusios žymos
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

  • Jai šeimos pajamos 1000e ir turi da du vaikus, tai dveji metai bado šeimynai. Baudžiavoi ir tai kažką palikdavo. Tiksliai netuoleruoju brakonieriavimo. Bet baudos ką aš zinau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *