Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vilniaus rajone įkliuvo medžiotojas su optikos priedėliu

Turinys:

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai būdravimo metu gavo pranešimą, kad viename iš Šalčininkų rajone esančių medžioklės plotų vienetų yra vykdoma neteisėta medžioklė su draudžiamais įrankiais.

Aplinkosaugininkai reaguodami į pranešimą operatyviai nuvyko į nurodytą vietą patikrinti gautą informaciją. Atvykus į nurodytą vietą buvo patikrintas medžiotojas, pas kurį buvo surastas draudžiamas naktinis optikos priedėlis, kuris identiškai tiko jo ginklo optiniam taikikliui. Pagal optikos specifikaciją ji yra snaiperinė.

Pažeidėjui įvykio vietoje buvo surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas, paimtas medžioklinis šautuvas su optiniu taikikliu, medžiotojo bilietas ir kitos priemonės .

Pagal LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 85 str. 7 d. medžiotojui gali būti skirta bauda nuo 2000 iki 6000 Lt su teisės medžioti atėmimu nuo vienerių iki penkerių metų bei pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių, t.y. medžioklinio ginklo „Tikka“ ir prožektoriaus konfiskavimu.

Šaltinis: www.grynas.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą