Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Teisės medžioti suteikimo egzaminas (Vilnius)

Turinys:

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija (toliau – Komisija) 2013 m. birželio 4, 6, 11 d. organizuoja asmenų, norinčių tapti medžiotojais, egzaminus. Teorijos egzaminas 2013 m. birželio 4 d., šaudymo egzaminas 2013 m. birželio 6 d., pakartotinis egzaminas 2013 m. birželio 11 d. 2013 m. birželio 12 d. medžiotojų organizacijoms nepriklausančių medžiotojų saugaus elgesio medžioklėje žinių ir praktinių medžiojimo įgūdžių patikrinimas.

Medžioklės egzamino teorijos egzaminas ir saugaus elgesio medžioklėje žinių patikrinimas vyks Vilniuje, Stiklių g. 6/8. Medžioklės egzamino šaudymo egzaminas vyks Vilniaus rajone, Sužonių seniūnijoje, Daukšių kaime esančioje šaudykloje. Egzaminų pradžia 9.00 val.

Asmenys pageidaujantys įgyti teisę medžioti Komisijai iki 2013 m. gegužės 27 d. pateikia šiuos dokumentus ir jų kopijas (dokumentų originalai, įsitikinus kopijų tikrumu, grąžinami juos pateikusiam asmeniui):

asmens dokumentą su fotonuotrauka, kuriame būtų nurodyta gimimo data arba asmens kodas;
pažymėjimą apie baigtus medžiotojų kursus ir atliktą stažuotę arba aukštojo ar aukštesniojo mokslo diplomą, liudijantį įgytą aukštąjį ar aukštesnįjį biomedicinos mokslų studijų srities išsilavinimą, ir šio diplomo priedą apie studijų metu išklausytą specialų medžioklės kursą ir išlaikytą atitinkamą egzaminą;
prašymą Komisijai leisti laikyti medžioklės egzaminą;
pažymą iš sveikatos priežiūros įstaigos, forma 049/a;
pažymą apie nuolatinę (deklaruotą) gyvenamąją vietą;
pažymą ar asmuo nėra teistas už tyčinius nusikaltimus;
pažymas apie tai ar asmuo nėra padaręs administracinių teisės pažeidimų susijusių su medžioklę ar žūklę reglamentuojančiais teisės aktų reikalavimų nesilaikymu,neteisėtu ginklo panaudojimu, kėsinimusi į nuosavybę ar viešąją tvarką;
dvi amžių atitinkančias fotonuotraukas, skirtas dokumentams įforminti.

Asmenys, kuriems bus atliekamas medžiotojų saugaus elgesio medžioklėje žinių ir praktinių medžiojimo įgūdžių patikrinimas, pateikia Komisijai tik prašymą.

Dokumentai priimami Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijoje, Algirdo g. 31 – 418, Vilniuje iki 2013-05-27, pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 8.00 iki 12.00 val.

Smulkesnė informacija teikiama adresu Algirdo g. 31 – 418 Vilniuje, tel.: 8 5 210 2567, mob.: 8 686 49176.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą