Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Suglumino miške rastas negyvas vilkas

Turinys:

Šiaulių regione vilkų medžioklės sezonas baigtas, tačiau Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas iš medžiotojų gavo dar vieną pranešimą apie užmuštą vilką.

Į Kelmės rajono agentūrą kreipėsi Vainagių – Lygumų medžiotojų būrelio pirmininkas ir pranešė, kad Kelmės rajono, Šaukėnų seniūnijos, Vainagių miško pakelėje rastas negyvas vilkas. Gyvūną aptiko keliu ėjusi Jadvygavos kaimo gyventoja ir informavo medžiotojus. Vilką apžiūrėjęs veterinarijos gydytojas nustatė daugybinius kaulų lūžius. Tikėtina, kad vilkas žuvo partrenktas automobilio.

Šiaulių regione vilkų medžiojimo sezonas baigėsi praėjusį savaitgalį, kuomet Akmenės rajone, Papilės seniūnijos, Klaišių miške, vykusios medžioklės su varovais metu buvo nušauti du vilkai.

2014 spalio 9 d. LR aplinkos ministro Kęstučio Trečioko įsakymu buvo nustatyti leidžiamų sumedžioti vilkų kiekiai. Šiaulių apskrityje buvo leista sumedžioti du vilkus. Dar vieną vilką leista sumedžioti Telšių apskrityje. Prieš kelias savaites, Plungės rajone, Rietavo seniūnijoje, Patyrio kaime, Patyriškio miške, taip pat buvo nušauti du vilkai. Kadangi sumedžiotas, leidžiamas sumedžioti vilkų kiekis, vilkų medžioklės 2014 – 2015 m. sezonas Šiaulių regione nutrauktas.

Šaltinis: www.grynas.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą