Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seminaras „vokiečių vižlai – universalūs medžiokliniai šunys“

Turinys:

Jei medžiojate dažnai ir įvairiais būdais, jei medžioklės plotuose praleidžiate 3 ir daugiau dienų per savaitę, jei jūsų medžioklės sezonas tęsiasi nuo gegužės iki balandžio, Jums reikėtų universalaus vokiečių vižlo.

Vokiečių vižlai medžiokliniai šunys, kuriuos galima naudoti medžiojant įvairiais būdais. Jie Jums padės visur ir visada.

Kviečiame į š. m. rugsėjo 17 d. 18.00 val. į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rengiamą seminarą Vokiečių vižlai – universalūs medžiokliniai šunys“. Seminaras vyksatviroje erdvėje, medžiotojų klubo ,,Santaka“ medžioklės plotuose Jonavos rajone. Seminaro rengimo vietos koordinatės: 54.977690, 24.409135;

Savo patirtimi rengiant ir naudojant vokiečių vižlus visapusiškai medžioklei dalinsis patyrę šių šunų entuziastai Valdas Lakneris, Laimis Jurkevičius ir Dainius Vaitkevičius.

Seminaras yra mokamas. Registracijos mokestį 5 eurai, prašome pervesti į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos sąskaitą: įm.k.191904126, AB SEB bankas a/s LT61 7044 0600 0030 3968. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti „Už 2020-09-17 seminarą“.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome registruotis el. p. lmzdkinologija@gmail.com. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą ir kartu atsiųsti registracijos mokesčio pavedimo kopiją. Registracija iki 2020 m. rugsėjo 14 d. Iki susitikimo seminare!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3.4 / 5. Balsavo: 7

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Zigmas
  Posted 2020.08.25 at 22:49

  jagterjerai nr1 laikos gerai bet kas kelinta dirba .daug teko matyt begiojanciu uodega parietus ir tiek,kiekvienas suo savoj srity.Skalikai medzioklese su varovais tinkamiausi,laikos pavienese.Jos loja kai sustabdo zveri ,kai ji mato,skalikai ir pagal pedsaka smagiau laukt linijoj kai girdi skaliku balsa.Turejau 3 Lietuvos skalikus visi dirbo gerai visu likimas paklydo, trukumas per toli vare ir vienas.buvo nusautas nevykeliu medziotoju kituose plotuose paskaicius uz brakonieriu suni ,tada visko budavo ,tai nutiko1987m.dabar turiu jauna foksterjera jau 1 metuna nedaug vilties ,kad kazkas gero bus ,auginam ir tiek pripratom ,daugiau zaist ,miske kazko nedrasiai jaucias ir i masina sunkiai bepriprasyt vos.besugaut . Truksta ir laiko uzsiimt dresurai,auklejimui .kiekvienam suniui ,koks bebut to reik.

 • Medžioklis
  Posted 2020.08.25 at 12:55

  Na kiekvienas šunininkas reklamuoja savo mylimą veislę. Vokiečių vižlas tinkamas paukštininkui, tuo ir pasibaigia jo universalumas. Žvėrinėse medžioklėse jis tik amsiukas per atstumą, bet ne medžiotojas. Tad kiekvienam savo. Žvėrininkams ir švelniakailių medžiotojams laikos dar nieks neperspjovė ir neperspjaus.

  5
  1

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą