Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rokiškėnai įsiutę dėl lapių elgesio – pavogė net „kroksus“

Turinys:

Rokiškio miesto Jono Basanavičiaus gatvėje įsikūrusi lapių šeimyna tapo galvos skausmu tapo ne vienai rokiškėnų šeimai. Valdininkai ir tarnautojai vis dar sprendžia, kuri tarnyba turėtų padėti miestelėnams.

Rokiškietė Regina Matiukienė pasakojo, kad mirus kaimyninio namo šeimininkei, į negyvenamą sodybą atsikraustė lapių šeimyna. „Kol kaimynė buvo gyva, ji šienaudavo žolę, genėjo krūmus. O dabar jos kieme – džiunglės, tad neverta stebėtis, kad laukiniai gyvūnai čia jaučiasi kaip miške.Lapės, po namo pamatais įsirengusios olą, turbūt ir vaikų atsivedė. Mes nesidžiaugiame tokiais kaimynais. Visą birželį kentėjome jų savivalę: kiekvieną rytą savo namo kieme rasdavome didžiulius apgraužtus gyvulių kaulus, kuriuos, spėjame, lapės atsinešdavo iš netoliese esančios skerdyklos,“ – pasakojo moteris.

Nekviesti svečiai ištrypia ir daržus bei krečia kitokias šunybes.

„Vieną rytą neradau batų, kuriuos su vyru paliekame lauke prie durų. Pradėjau ant jo pykti, kad nuspardė nuo laiptų, tačiau pastebėjau, kad oranžinis mano „kroksas“ voliojasi po krūmu, o vyro batus surinkau net nuo šaudyklos durų“, – piktinosi moteris.

Miesto vadovybė kol kas nesiėmė priemonių lapėms išnaikinti ar išvyti iš užimtos teritorijos.
gimtasis_rokiskis

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą