Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Panevėžiečio išradingumas: signalizacija žvėrims ir aplinkosaugininkams

Turinys:

Panevėžio RAAD aplinkos apsaugos inspektoriai kovo 21 d. iš Panevėžio policijos komisariato gavo informaciją, kad Panevėžio rajone galimai vykdomos neteisėtos medžioklės. Nuvykus į vietą, inspektoriai prie pat sodybos, miške, aptiko įrengtą šėrykla žvėrims šerti, kurioje buvo įrengta signalizacija, pranešanti apie priartėjančius žvėrelius. Išradingumui ribų nėra: brakonieriai tokią pat signalizaciją, įspėjančią apie artėjančius pašalinius asmenis, buvo įsirengę ir ant vietinio keliuko.

Apklausus sodybą prižiūrintį asmenį, paaiškėjo, kad sodyboje yra paslėptas nelegalus graižtvinis šautuvas. Nuodugniai patikrinus sodybos teritoriją, rasti užkasti dviejų šernų kailiai ir šešios kojų liekanos metalinėje talpoje. Sodybos prižiūrėtojo paaiškinimu, du šernus nelegaliai nušovė turintis medžiotojo bilietą A.U., kuris dažnai lankosi šioje sodyboje.

Dėl nelegalaus šaunamojo ginklo laikymo Panevėžio VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dėl nelegaliai sumedžiotų dviejų šernų medžiotojui A.U. surašytas administracinės teisės pažeidimų protokolas.

Pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą pažeidėjui gresia teisės medžioti atėmimas nuo 1 iki 3 metų ir privalomai atlyginimas gyvūnijai padarytos žalos, kuri yra 10 960 Lt.

Pastebėję panašių aplinkosaugos pažeidimų kreipkitės telefonu 112.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą