Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nepavykusi neleistina bebrų medžioklė

Turinys:

Š.m. sausio 8 d. Šukionių medžiotojų būrelio nariai atvykę prie Obelės upelio medžioti bebrų sutiko pilietį įbridusi į vandenį ir tikrinantį bebrams paspęstus spąstus, kurie neatitinka selektyvaus gaudymo principo ir negarantuoja staigios pagauto gyvūno žūties.

Medžiotojai apie įvykį nedelsiant informavo Pakruojo rajono agentūros darbuotojus. Atvykus į įvykio vietą minėtas pilietis buvo itin nekalbus: neprisistatė, nepaaiškino savo veiksmų. Nusprendus vežti į policijos komisariatą nustatyti tapatybei, pažeidėjas pasileido tekinas laukais, buvo sulaikytas. Sulaikytas pilietis aiškino, kad tiesiog vaikštinėjo aplink upelį, tačiau toks paaiškinimas visiškai neįtikino pareigūnų: pilietis mūvėjo specialius batus, su kuriais nėra pavojaus sušlapti tikrinant paspęstus spąstus. Asmuo neturi teisės medžioti, kitų medžioklei reikalingų dokumentų taip pat neturėjo, bebrų gaudymui naudojo senus, neatitinkančius reikalavimų spąstus.

Pažeidėjui surašytas administracinis teisės pažeidimo protokolas dėl pažeidimo, taip pat konfiskuoti spąstai, sugautų bebrų nerasta.
raad

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą