Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžiotojai jungiasi prie RADAROM 2024

Turinys:

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija kartu su rajoninėmis draugijomis ir skyriais jungiasi prie RADAROM 2024, kviečiame medžiotojus vienytis ir prisidėti kartu.

Mūsų šalies žmonės jau beveik dvejus metus intensyviai palaiko karo alinamą Ukrainą. Artėjant antrosioms karo Ukrainoje metinėms, LRT kartu su Ukrainai paramą renkančiomis organizacijomis ir visuomenininkais kviečia susivienyti dar kartą ir prisijungti prie akcijos RADAROM! Kviečiame ir mes!

Apsaugokime Ukrainos karius! Nupirkime jiems saugaus kario paketus, pagamintus Lietuvoje. 1 paketas = 1 apsaugotas karys ar net visas divizionas.

Paketą sudaro – naktinio matymo monokuliaras, lazerinis taikiklis ir individualus antidronas. 

Vienas saugaus kario paketas kainuoja – 7500 eurų. Kiek karių gali apsaugoti Lietuvos medžiotojai???

Aukoti nuo medžiotojų bendruomenės galima, pervedant 2 eurus (arba pagal galimybes ir daugiau) į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos banko sąskaitą LT61 7044 0600 0030 3968, būtinai pavedimo paskirtyje nurodant: tikslinė įmoka paramai Radarom 2024

Visą iki vasario 15 d. suaukotą sumą pervesime akcijos RADAROM 2024 organizatoriams, taip parodydami, kad medžiotojai gali ir moka veikti kartu.

Apsaugodami Ukrainos karius, parodykime visuomenei, jog esame stipri ir vieninga bendruomenė. 

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.8 / 5. Balsavo: 25

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

  • Antanas
    Posted 2024.02.13 at 15:24

    Akcija kilni ir reikalinga,manau,kad medžiotojų bendruomenė tikrai parems, nepaisant kai kuriu visuomeninių organizacijų,o ir gerbiamo LR Prezidento neigiamo požiūrio i medžiotojus

    4
    1

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą