Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kruvini pėdsakai sniege atvedė pas brakonierius

Turinys:

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Visagino savivaldybės ir Ignalinos rajono agentūrų būdraujantys pareigūnai iš Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos Pranešimų priėmimo centro gavo informaciją, kad Mielatilčio miške aptiktas kilpa sugautas ir išdorotas briedis.

Pareigūnai nuvykę į nurodytą vietą nustatė, kad kilpa sugauta ir išdorota suaugusi briedė. Pagal sniege aptiktus pėdsakus nustatyta, kad brakonieriavo 3 asmenys. Pėdsakai pareigūnus atvedė į Ignalinos rajone, Naujojo Daugėliškio seniūnijoje, esantį Ožionių kaimą. Pėdsakai nutrūko ties G.S sodyba.

Brakonieriai sugautu laimikiu pasidžiaugti nespėjo. Aiškinantis pažeidimo aplinkybes nustatyta, kad pilietis A.S paspendė miške kilpą ir tokiu būdu neteisėtai sugavo suaugusią briedę. Pargabenti ir išdoroti neteisėtai sugautą laimikį jam padėjo G.S ir R.R.

Pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, konfiskuota nelegaliu būdu įgyta skerdiena. Administracinės baudos dydį nustatys Ignalinos rajono apylinkės teismas. Taip pat pažeidėjams teks atlyginti 11508 Lt gamtai padarytą žalą.

Šaltinis: www.grynas.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą