Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Išgelbėtas stirninas

Turinys:

Šių metų kovo 27 dieną, gyvosios gamtos apsaugos inspekcija gavo telefoninį pranešimą, kad į netoli sodybos esantį sodą atklydo stirninas su metaline kilpa ant kaklo. Pareigūnams pagelbėti maloniai sutiko veterinarijos gydytojas ir aistringas medžiotojų klubo „Daugis“ medžiotojas Rimutis Matulevičius, kuris vienintelis Alytaus apskrityje gali užmigdyti gyvūną šūviu iš specialaus šautuvo su migdomosiomis strėlytėmis. Nuvykę į Slabadėlės kaimą Alovės seniūnijoje gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai surado sužalotą stirniną. Žvėrelis buvo užmigdytas, jam suteikta veterinarinė pagalba ir nuimta metalinė kilpa. Po šios procedūros stirninas nužingsniavo į šalia esančius krūmynus.

Už pagalbą nuoširdžiai dėkojame veterinarijos gydytojui Rimučiui Matulevičiui ir Alovės seniūnijos gyventojai, pranešusiai apie sužeistą stirniną.

Prašome gyventojų apie pastebėtas pastatytas kilpas ir kitus aplinkosauginius pažeidimus pranešti Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams telefonais: 8 687 32153, 8 686 76009, 8 686 59494, 8 683 11252.

raad

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą