Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Globa bus suteikta visiems gyvūnams

Turinys:

Aplinkos ministerija skyrė 120 tūkst. litų laukinių gyvūnų globos priemonėms vykdyti. Už šią sumą veikla bus vykdoma metus.

Siekiant pritraukti daugiau paslaugos vykdytojų ir užtikrinti operatyvų sužeistų, sergančių ir globos reikalaujančių gyvūnų surinkimą, šalies teritorija regionų aplinkos apsaugos departamentų pagrindu buvo suskirstyta į 4 regionus. Visuose šiuose regionuose gyvūnų globos priemonių įgyvendinimo paslaugos konkursus laimėjo Gyvūnų globėjų asociacija. Organizacija šias paslaugas vykdė ir keletą paskutiniųjų metų.

Gyvūnų globėjų asociacija pagal sutartį vykdys šias paslaugas: gavus pranešimus apie globos reikalaujančius gyvūnus, juos surinks ar pagaus, transportuos į gydymo įstaigą, gydys, slaugys ir globos. Gyvūnai transportuojami tam pritaikyta technika, juos iš gamtos paima zoologo arba veterinaro specialybę turintys specialistai, gydo kvalifikuoti veterinarijos specialistai. Pasveikę gyvūnai po sėkmingos reabilitacijos privalės būti paleisti į laisvę.

Jeigu paslaugos vykdytojai globai paima saugomų rūšių gyvūnus ar individus su šautinėmis ar tyčinėmis žaizdomis, apie šiuos atvejus jie raštu informuoja regionų aplinkos apsaugos departamentus.

Paslaugos vykdytojai dirba visas savaitės dienas, visą parą.

2012 m. Gyvūnų globėjų asociacija suteikė daugiau nei 1000 gyvūnų gelbėjimo paslaugų.

Gyvūnų globėjų asociacija pranešimų apie sužeistus, ligotus, nusilpusius gyvūnus laukia telefonu 8~686 44828.

Visuomenės informavimo skyrius

2013-10-05am

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą