Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Elektrėniškis medžiojo, nes yra teisėtas žemės savininkas

Turinys:

2013 m. sausio 25 d. Vilniaus RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijoje gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav. ties Tolaikių kaimu esančioje laukymėje yra vieta skirta privilioti laukinius gyvūnus, kurioje galimai brakonieriaujama.
2013 m. sausio 30 d. surengtos pasalos metu apie 18 val. Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais sulaikė Elektrėnų gyventoją K. Ž. medžiojanti su nelegaliai laikomu graižtviniu šautuvu.
Sulaikytas asmuo aiškino, kad medžioja šiuose vietovėse dėl to, kad jis yra teisėtas žemės ploto savininkas. Pagal Lietuvos Respublikos medžioklės taisykles medžioti tam skirtuose plotose leidžiama tik turint medžiotojo bilietą, užpildytą medžioklės lapą, licenciją, be šių dokumentų piliečiui nėra suteikiama teisė medžioti jam priklausančiame žemės sklype.

K. Ž. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal ATPK 85 str. 4 d. , kuris numato baudą nuo dviejų iki keturių tūkstančių litų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

Šaltinis: http://vrd.am.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą