Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brakonierius priėjo liepto galą

Turinys:

Šių metų pradžioje Vilniaus rajono Sudervės medžiotojų klubo nariai savo medžioklės plotuose dažnai girdėdavo įtartinus šūvius.

Gavę informaciją iš medžiotojų Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai pradėjo domėtis minėtais plotais, kur buvo girdimi šūviai. Po plotų apžiūrų buvo rastos kelios laukinių žvėrių šėrimo vietos, apie kurias nieko nežinojo klubo medžiotojai. Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais organizavo pasalą prie šėrimo vietų. 2014 m. kovo 3 d. apie 16:30 val. Vilniaus rajone ties Smiglių kaimu esančiame Belūnų miške pastebėtas einantis žmogus, nešinas vienoje rankoje juodos spalvos polietileninį maišą, o kitoje – tamsiai žalios spalvos maišą su pailgu daiktu viduje.

Nutarta minėtą asmenį sulaikyti patikrinimui. Pareigūnai neapsiriko. Sulaikytas Vilniaus rajono gyventojas L. S., kuris nešėsi pašarus laukiniams gyvūnams šerti ir nelegalų medžioklinį šautuvą IŽ 94. Pasirodo L. S. yra dar ir legalus medžiotojas, turintis galiojantį medžiotojo bilietą, tačiau medžiotojų klubui “Sudervė” pilietis L.S. nepriklauso ir neturi teisės būti su medžiokliniu šautuvu tame medžioklės plotų vienete.

Paaiškėjus, kad medžioklinis šautuvas IŽ 94 yra nelegalus, nedelsiant iškviesta policija aplinkybių išaiškinimui. Surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas pagal LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 85 str. 4 d. Už padarytus nusižengimus L. S. gali būti skirtas teisės medžioti atėmimas nuo vienerių iki trejų metų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d. pagal kurį gresia laisvės atėmimas iki 5 metų.raad

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą