Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brakonieriui iš Marijampolės gresia belangė

Turinys:

Sekmadienio pavakare Aplinkos ministerijos Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai gavo pranešimą apie brakonieriavimą Marijampolės sav., Varnabūdės miške. Išgirdę, kaip pranešėjas apibūdina brakonierių, Marijampolės aplinkosaugininkai iškart suprato, kad tai visiems gerai pažįstamas vietinis brakonierius.

Kelias valandas laukę miške, apie 23 val. pareigūnai pamatė šautuvą nešantį vyrą, kuris vis dairėsi į šalis. Varnabūdės pamiškėje įtartinai besielgiantis asmuo po trumpų gaudynių buvo sulaikytas. Vėliau paaiškėjo, kad sulaikytasis R. K. (gim. 1991 m.) turėjo medžiotojo bilietą, tačiau į medžioklę išsiruošė su neteisėtai laikomu stambaus kalibro graižtviniu šautuvu su optiniu taikikliu. Ant šautuvo vamzdžio galo buvo pritaisytas įspūdingo dydžio duslintuvas – draudžiamas naudoti ginklo priedėlis.

Už neteisėtą medžioklę jaunam brakonieriui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal ATPK 85 str. 5 d. Jam gresia bauda nuo 579 iki 1448 eurų su teisės medžioti atėmimu nuo vienerių iki penkerių metų. Vis dėlto, bėda viena nevaikšto.

Marijampolės apskrities vyriausio policijos komisariato pareigūnai pažeidėjo atžvilgiu taip pat pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu. Už tokį nusikaltimą R. K. gresia areštas arba laisvės atėmimas net iki 5 metų.

Komunikacijos skyrius

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą