Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bėgliui nuo aplinkosaugininkų pasprukti nepavyko

Turinys:

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) darbuotojai reido metu, Radviliškio rajone stabdė automobilį, kurio vairuotojas nepakluso ir spruko. Po persekiojimo automobilis buvo rastas Raseinių rajono sodyboje. Kartu su policijos pareigūnais apžiūrėjus automobilį, buvo rasti šoviniai, naktinio matymo žiūronų dėklas, ginklo diržas ir kuprinė su gyvūnų mėsinėjimo įrankiais. Kadangi iš variuotojo leidimas ginklui atimtas, dėl šovinių laikymo medžiaga perėmė policija.

ŠRAAD gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai, kartu su Šiaulių agentūros darbuotojais ir neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais kelias dienas rengė reidus ir tikrino žvejus bei medžiotojus. Vakar, apie 2 valandą nakties, Radviliškio rajone, netoli Papušynio kaimo, pamiškėje buvo pastebėtas automobilis „Ford Galaxy“. Aplinkosaugininkai automobilį stabdė, tačiau vairuotojas nepakluso ir padidinęs greiti, pavojingai manevruodamas, kaimo keliukais spruko. Naudodami švyturėlius ir garsinį signalą aplinkosaugininkai bėglį persekiojo kelias dešimtys kilometrų. Raseinių rajone „Fordas“ pasuko į sodybą ir bandė pasislėpti už daržinės. Mašinai užklimpus vairuotojas ir keleiviai spruko bei pasislėpė tamsoje.

Aplinkosaugininkai apie įvykį informavo bendrąjį pagalbos centrą ir netrukus į įvykio vietą atvyko policija. Mašinos savininkas R.N. (1976m. 08,05) rastas besislepiantis namuose. Vyras aiškino, kad važiavo ne va vienas ir spruko dėl to, kad buvo girtas. Patikrinus, alkotesteris parodė 0,00 promilių. Tuomet buvo nutarta apžiūrėti vyro automobilį. Galinėje automobilio dalyje buvo rasti trys karabino šoviniai, dėklas nuo naktinio matymo žiūronų ir ginklo diržas.

R.N. paaiškino, kad yra medžiotojas, tačiau leidimas ginklui, iškėlus baudžiamąją bylą, jam atimtas. Tad kaip atsirado šoviniai jo mašinoje jis paaiškinti negalėjo. Priremtas įrodymų vyras dar bandė gintis, kad vežė draugus į medžioklę. Kad buvo išsirengta į medžioklę patvirtino ir mašinos bagažinėje rasta kariška kuprinė. Joje buvo kruvina amunicija skirta žvėrių dorojimui.

Su kuo vyras vyko ir ar buvo medžiojama, paaiškės tyrimo eigoje. Medžiaga dėl neteisėto disponavimo šaudmenimis perduota policijai. Taip pat vairuotojui teks atsakyti už teisėto pareigūnų reikalavimo sustoti nepaisymą. Vyrui gresia administracinė atsakomybė.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą