Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Australijoje siautėjo turistų alų išgėręs šernas

Turinys:

Australijos Port Hedlendo miesto apylinkėse 18 skardinių alaus išgėręs šernas sukėlė ant kojų turistus, susimušė su karve, o galiausiai – užmigo, rašo fedpost.ru.

Prieš keletą dienų gamtoje stovyklavietę įsirengę iškylautojai be priežiūros paliko tris alaus pakuotes su skardinėmis. Tokio poelgio žmonės greit pasigailėjo.

Palapinėse miegantys turistai naktį nubudo nuo triukšmo – buvo akivaizdu, kad kažkas doroja pakuotes su alumi.

„Gretimos palapinės gyventojai uždegė fakelą, ir mes pamatėme, kad prie alaus skardinių stovi šernas. Mus pamatęs jis patraukė prie šiukšlių maišų“, – „ABC News“ pasakojo įvykio liudininkė Merida.

Alaus prisigėrusi laukinė kiaulė pavaikštinėjo po stovyklavietę, o paskui pastebėjo pievoje stovinčią karvę ir ją puolė. Pradžioje raguotoji mėgino gintis, bet vėliau suprato, kad reikia bėgti.

„Karvė pabėgo, o šernas ėmė sukti ratus apie mūsų automobilius. Paskui jis metėsi į upę ir ją perplaukė. Kurį laiką palaukę žmonės patraukė į tą pusę ir rado šerną miegantį po dideliu medžiu“, – teigė Merida.

Anot portalo, prisigėrusios laukinės kiaulės elgesys priminė iškylautojams, kad būtina nuo laukinių gyvūnų saugoti į mišką atsivežtus maisto produktus ir alkoholinius gėrimus.
15min

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now