Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Apie brakonierius – kitaip (infografikas)

Turinys:

Aplinkos ministerija, suvokdama, kad šiuolaikiniame masinės informacijos sraute norint pranešti svarbias naujienas nebetinka seni ir atgyvenę metodai – imasi naujovių! Informacijos sklaida šiandien greita kaip niekada, informacijai suvokti laiko skiriama mažiau, o skubančio piliečio akį patraukia vizualiai patraukliausi dalykai. Todėl Aplinkos ministerija pristato infografikus.

Infografikas – informacinė medžiaga, kurioje svarbiausia informaciją perteikti vaizdu. Infografikas – modernus, stilingas ir smagus būdas suprantamai pateikti sausus statistinius duomenis.

Pirmasis infografikas buvo skirtas Lietuvos „karališkosioms“ žuvims – lašišai ir šlakiui. Jį galite rasti ČIA.

Antrojo infografiko tema – brakonieriai. Lietuvos gamta yra visų Lietuvos žmonių turtas. Nelegaliai ir neleistinais būdais siekdami jį pasisavinti brakonieriai daro nusikaltimą. Aplinkosaugos pareigūnai pluša dieną naktį, kad juos susektų, sugautų ir nubaustų. Mes informuojame apie jų pasiekimus.

Infografikas sukurtas vertikaliu principu: informacija pateikiama iš viršaus žemyn. Nesunku pastebėti, kad kiekvienas informacijos blokas yra tarsi atskirtas, bet taip pat ir siejasi su kitais blokais. Juos galima publikuoti visus kartu arba po vieną. Kiekvienas informacijos „kąsnis“ yra tarsi atskiras straipsnis, kuriame daug informacijos perduodama mažomis dalimis.

Tikimės, kad toks informacijos pateikimo būdas visuomenei bus priimtinas.

DĖMESIO:infografikas yra viešas – jį galima platinti, spausdinti, publikuoti bet kur, be jokių apribojimų, visą arba dalimis, be atskiro sutikimo. Vienintelis reikalavimas – infografiko negalima koreguoti ar kitaip keisti.

INFOGRAFIKO PAKETĄ GALITE ATSISIŲSTI IŠ ČIA

Visuomenės informavimo skyrius
2013-10-30am

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą