Paskaita „Vokiečių dratharai – universalūs medžiokliniai šunys“

Turinys:

Vokiečių dratharai – tvirti, galingi ir universalūs medžiokliniai šunys, kurie, išskyrus medžioklę urvuose, gali būti naudojami visų rūšių medžioklei lauke, miške bei vandenyje prieš ir po šūvio.

Jėga ir ūgis, sudėjimo ir skeleto stiprumas, tobulas judėjimo aparatas, konstitucijos ir nervų sistemos tipas, mokymo ir panaudojimo lengvumas, šiurkšti plaukų danga – visi šie elementai yra tarpusavyje susiję, o teisingas jų santykis šios veislės šunis leidžia optimaliai panaudoti įvairiose medžioklėse.

Kviečiame į š. m. kovo 6 d. 14.00 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rengiamą paskaitą VOKIEČIŲ DRATHARAI – UNIVERSALŪS MEDŽIOKLINIAI ŠUNYS“.

Savo patirtimi rengiant ir naudojant vokiečių dratharus visapusiškai medžioklei dalinsis patyręs šios veislės žinovas Laimis Jurkevičius.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu, Microsoft Teams platformoje.

Paskaita yra mokama. Registracijos mokestį 10 eurų, prašome pervesti į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos sąskaitą: įm.k.191904126, AB SEB bankas a/s LT61 7044 0600 0030 3968. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti „Už 2021-03-06 paskaitą“.

Norinčius dalyvauti paskaitoje, prašome registruotis el. p. lmzdkinologija@gmail.com. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą bei kartu atsiųsti registracijos mokesčio pavedimo kopiją.

Užsiregistravusiems, bus atsiųsta nuoroda prisijungimui.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Draugijos šunininką Vytautą Tamošiūną – tel. 8 662 14 095.

Registracija vyksta iki 2021 m. kovo 5 d. Iki susitikimo !


NAUJIENŲ PRENUMERATA
Susijusios žymos
,

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 2

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *