Elnių baubimo klausymas Karalgirio miške

Jau antrus metus iš eilės, Padauguvos girininkijoje vyksta elnių baubimo klausymasis. Į renginį gali atvykti visi pageidaujantys išgirsti elnių baubimą.
Vienas iš šio renginio tikslų, supažindinti eilinius Lietuvos piliečius su medžiotojų ir girininkų veikla, bei parodyti mūsų miškų grožį. Šiais metais per dvi dienas elnių pasiklausyti į „Karalgirio“ mišką atvyko daugiau nei 150 smalsuolių.

Renginyje dalyvavo Lietuvos kariuomenės atstovai, medžiotojai iš įvairių Lietuvos miestų, Kauno medžiotojų sąjungos atstovai Kęstutis Markevičius, Mantas Sajonas ir Deividas Staponkus.

Panašūs renginiai vyko ir kitose Lietuvos vietose, tad visi norintys išgirsti mūsų girių karaliaus dainą turėjo galimybę tai padaryti. O kas nespėjo paklausyti elnių baubimo, būtinai tai padarykite kitais metais.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *