Dėl afrikinio kiaulių maro Europoje leidžiama naudoti slopintuvus ir naktinius taikiklius

Į afrikinį kiaulių marą (AKM) Europoje žiūrima vis rimčiau, ir rengiantis jo plitimui keliose šalyse buvo leisti tokie medžioklės būdai ir priemonės, kurie anksčiau buvo griežtai draudžiami. Nyderlanduose dėl AKM buvo leista naudoti žibintus, jeigu naktį medžiojami šernai. Manoma, kad netrukus bus leidžiami ir naktiniai taikikliai. Keliose Vokietijos žemėse buvo įvesta įvairių lengvatų, didžiojoje šalies dalyje buvo atšaukti šernų medžioklės sezono apribojimai.

Dabar leidžiama medžioti visus šernus, negaunant baudos, kuri grėsė anksčiau, pavyzdžiui, pavasarį sumedžiojus vyresnę nei dvejų metų šernę. Taip pat Saksonijos žemėje nuo šiol AKM atvejais bus leidžiama naudoti slopintuvus ir naktinius taikiklius. Kalbant apie slopintuvus, reikia prisiminti, kad jų pirminė paskirtis yra apsaugoti šaulio ir jo šuns klausą. Deja, daugelio šalių institucijos šio aspekto nemato.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 1

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *