Bandymas sulaikyti įtariamą brakonierių baigėsi avarija ir muštynėmis

Turinys:

Antradienio vakarą Panevėžio rajone, Raguvoje kilo incidentas tarp įtariamo brakonieriaus ir jį sučiupti bandžiusio asmens.

Pirminiais duomenimis, konfliktas kilo tuomet, kai „Volkswagen Touareg“ visureigio vairuotojas pastebėjo galimai brakonieriaujantį asmenį ir jo nušautą stirniną. Vyras bandė įtariamąjį sulaikyti pats, tačiau pastarasis šoko į automobilį „Volkswagen Bora“ ir pradėjo sprukti Raguvos link. Vos įvažiavus į Raguvą abu automobiliai susidūrė ir nuvažiavo nuo kelio į laukus.

Iš „Volkswagen Bora“ išlipęs vyras sudavė į galvą ir pilvą jį bandžiusiam sustabdyti „Volkswagen Touareg“ vairuotojui. Po šių veiksmų įtariamasis paspruko, palikęs laukuose stovėti įklimpusį savo automobilį. Pareigūnai pradėjo įtariamojo paiešką, o „Volkswagen Bora“ nugabentas į policijos sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę. Įvykį tiria policija ir aplinkos apsauga.


Šaltinis 15min.lt


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 1

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *