Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Zala Arms – Leader Sport 2014“

Turinys:

Balandžio 26 d. Anykščių rajone, „Zala Arms“ šaudykloje, vyko tradicinės „Zala Arms – Leader Sport 2014“ kulkinio šaudymo iš lygiavamzdžių šautuvų varžybos. Kaip ir kasmet, į šias varžybas susirinko gausus dalyvių skaičius, su šeimomis ir draugais.

Nuaidėjus patrankos šūviams ir iškėlus organizatorių vėliavą, buvo paskelbtas varžybų atidarymas. Kol vieni dalyviai liejo prakaitą prie ugnies linijos, kiti galėjo akį pamiklinti į bėgantį šerną ar skriejančius molinius karvelius. Vaikai ir moterys varžėsi mini turnyre šaudant pneumatiniu šautuvu. Oras šiais metais buvo puikus, todėl dalyviai nestokojo šypsenų ir geros nuotaikos.

Kaip ir kiekvienais metais, varžybų dalyviams, buvo organizuojama loterija, kurioje jie galėjo laimėti įvairių prizų ir, be abejo, pagrindinį prizą „Verney Carron Sgittaire One“ šautuvą. Tačiau šį kartą, organizatoriai pateikė sportišką siurprizą ir surengė mini varžybas.

Varžytis dėl pagrindinio prizo, „Verney Carron Sgittaire One“ šautuvo, galimybę turėjo gausus dalyvių skaičius. Užduotis: spirti kamuolį į šerno taikinį. Emocijų tikrai buvo gausu. Po gana ilgų varžytuvių, vienam iš dalyvių, vis dėlto, pavyko pataikyti ir suplėšyti taikinį, tad jam atiteko pagrindinis prizas. Vaizdas buvo aiškus – šautuvą vyrai rankose laiko dažniau, nei spardo kamuolį…

Kita labai smagi rungtis, pavadinimu “Tupinti varna”, taip pat nepaliko abejingų. Čia, susirinko ištvermingiausi šauliai.

Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti, todėl siūlau Jums pasižiūrėti akimirkas iš „Zala Arms – Leader Sport 2014“ varžybų ir ateinančiais metais, būtinai sudalyvauti patiems! Varžybų rezultatus rasite čia.

Tekstas: Deividas Staponkus
Nuotraukos: Rimas Leleckas
Video: Deividas Staponkus

Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateikta turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

[fpphotos id=616380048452715]

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą