Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Varyminių medžioklių šventė klube “Lėdas”

Turinys:

Šių metų spalio 20d. Kauno medžiotojų klubas „Lėdas“ atidarė varyminių medžioklių sezoną. Mūsų klubas gyvuoja nuo 1960m. ir šiuo metu valdo apie 4.000 hektarų teritoriją. Jau nuo vasaros pradžios laukiau šios dienos, nors pats nesu labai didelis varyminių medžioklių gerbėjas, tačiau šios šventės mūsų klube visada laukiu su nekantrumu.

Nebepamenu kada, šeštadieni tokį ankstyvą rytą, skambėjo mano žadintuvas, bet atsikelti tikrai nebuvo sunku, jau iš vakaro buvau viską susidėjęs ir pasiruošęs šiai ilgai lauktai dienai.

Atvykus su kolegomis į mūsų klubo sodyba iš karto pasijuto labai gera nuotaika, neskaitant to, kad oras buvo toks lygtai užsakytas, o iš už miško kilo rytinė tingi saulė.
Susirinkus gausiam būriui medžiotojų, svečių ir, be abejo, šeimos narių, klubo pirmininkas Mindaugas Prakopimas paskelbė šventės pradžią ir klubo senbuviai pagal visas tradicijas iškilmingai iškėlė klubo vėliavą, gaila, tačiau šiais metais dėl sveikatos problemų atidaryme nedalyvavo mūsų vienas vyriausiu klubo medžiotoju Zenonas Kochanskas, kuris nepaisant garbaus amžiaus nepraleisdavo ne tik šventinių medžioklių, bet ir yra aktyvus medžiotojas.
Po įžanginės šventės dalies ir apdovanojimų visi sulipome į transporto priemones ir patraukėme miškelio link, kuris yra visai šalia klubo sodybos. Medžioklė šiandien nebuvo pagrindinis tikslas, visi susirinko gerai praleisti laiką, pabendrauti ir tiesiog pabūti šiltame bendraminčių rate.

Po pirmojo varymo patraukėme atgal klubo sodybos link, kur šiek tiek užkandę ir apsitarę, bei pavarvinę seilę, į mūsų klubo nario Egidijaus ant laužo verdamą „šiurpą“, patraukėme atgal miško link. Beinant į varymą lauke mus pasitiko aštuonios stirnos, kurios šiek tiek pasižiūrėję kas čia drumsčia jų ramybę neskubėdamos nužingsniavo miško link. Tiesą pasakius, šiame varyme aš nelabai galvojau apie medžioklę, visą laiką ramybės nedavė Egidijaus verdama „šiurpa“…

Pasibaigus paskutiniam varymui visi puikios nuotaikos ir bejuokaudami sugrįžome į sodybą, kur mūsų laukė šventiškai padengtas stalas, besikūrenanti klubo pirtis šalia iškasto tvenkinio, kurio vandens temperatūrą teko patikrinti ir man, bei aiškų ilgai laukta garuojanti „šiurpa“.
Tikiuosi, kad daugelis iš Jūsų taip pat puikiai sudalyvavote savo klubo šventėje, kaip ir aš savajame!
[divide style=”2″]
Autorius: Deividas Staponkus
Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateikta turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą