Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„SWAROVSKI OPTIK“ pristato pirmuosius pasaulyje išmaniuosius žiūronus

Turinys:

Švenčiant įmonės 75-ąjį jubiliejų „SWAROVSKI OPTIK“ 2024 metus pradeda su technologine sensacija. AX Visio yra pirmieji pasaulyje dirbtinio intelekto palaikomi žiūronai su tobulos optikos ir skaitmeninio intelekto simbioze.

Paspaudus mygtuką, jie padeda atpažinti paukščius ir kitus gyvūnus, leidžia dalintis atradimais ir siūlo daug praktiškų papildomų funkcijų. Žiūronų dizainą kūrė pasaulinio lygio dizaineris Marc Newson. Su šiais žiūronais „SWAROVSKI OPTIK“  pristato gamtos stebėjimo ateitį. AX Visio oficialus pristatymas įvyko 2024 m. sausio 8 d. CES Las Vegase, didžiausiame pasaulyje skaitmeninių technologijų renginyje.

„Per septynis dešimtmečius savo egzistavimo mes išvystėme gilų supratimą apie savo vartotojų poreikius todėl panaudojame savo žinias ir pažangias gamybos technologijas, kad pasiūlytume optimalius technologinius sprendimus medžiotojams ir gamtos mylėtojams. Skaitmeninių komponentų ir funkcijų integravimas į mūsų produktus suteikia reikšmingą pridėtinę vertę“, – produkto pristatyme sakė Stefan Schwarz, „SWAROVSKI OPTIK“ generalinis direktorius.

Stebėti – Atpažinti – Atrasti

AX Visio 10×32 suteikia naujas galimybes su daugybe funkcijų: išmanioji technologija, derinama su aukštos kokybės optika padeda realiu laiku atpažinti daugiau nei 9 000 paukščių ir laukinių gyvūnų. Integruota kamera fiksuoja nuotraukas ir vaizdo įrašus. Taip pat juos galima nedelsiant tvarkyti ir dalintis su sujungtu išmaniuoju telefonu, naudojant susietą „SWAROVSKI OPTIK“ Outdoor programėlę.

„Dalintis atradimais“ funkcija yra dar viena įdomi naujovė, kuri leidžia vartotojui nukreipti kitą asmenį į stebimą objektą, naudojant rodyklių žymes ekrane. „AX Visio pridėtinė vertė vartotojams yra tikra stebėjimo patirtis, kurią papildo skaitmeninė informacija“, – pabrėžė Andreas Gerk, „SWAROVSKI OPTIK“ technologijų ir operacijų vadovas.

Išmanus ir tvarus

AX Visio kūrimui ir konstravimui buvo investuota apie penkeri metai. Rezultatas yra žiūronai, sudaryti iš maždaug 390 dalių. AX Visio išmanusis branduolys yra jo integruota operacinė ir objektų atpažinimo sistema. Neuralinis apdorojimo blokas (NPU) užtikrina išskirtinai greitą svarbios informacijos apie objektų atpažinimą apdorojimą. „SWAROVSKI OPTIK“  Outdoor programėlė leidžia vartotojams tvarkyti ir dalintis vaizdais. Visi įrenginio nustatymai ir būsimi atnaujinimai taip pat atliekami programėlėje. AX Visio koncepcija užtikrina ilgą produkto gyvavimo ciklą. „Įrenginio analoginės dalys, tokios kaip optika ir korpusas, atitinka mūsų tvarios „SWAROVSKI OPTIK“ kokybės standartus.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 16

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • D
  Posted 2024.02.29 at 11:45

  Labai gremezdiski ir neeegonomiski . Nieko gero

 • Šernas
  Posted 2024.01.17 at 17:32

  Kaina bus prieinama. Prieini pasižiūri ir nueini😂😂👍👍👍

  21

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą