Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sulaikytas Kauno rajone spąstais medžiojęs asmuo

Turinys:

Šeštadienį Kauno rajone Dievogalos kaime po kelias savaites trukusio tyrimo Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Kauno valdybos pareigūnai kartu su medžiotojų klubo „Žiemkelis“ medžiotojais sulaikė spąstais medžiojusį pažeidėją.

Asmenį, kuris neturėdamas teisės medžioti medžiotojų klubo „Žiemkelis“ medžioklės teritorijoje medžiojo draudžiamais medžioklės įrankiais, užfiksavo slaptos vaizdo kameros.

Negalėdamas paneigti nenuginčijamų įrodymų, asmuo pripažino medžiojęs su spąstais. Taip pat paaiškino, kad yra medžiotojas ir turi medžiotojo bilietą.

Už neteisėtą medžioklę pažeidėjui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, jam gresia bauda nuo 600 iki 1800 eurų kartu su pažeidimo įrankių konfiskavimu bei teisės medžioti atėmimu nuo 1 iki 5 metų. Taip pat asmeniui teks atlyginti laukinei gyvūnijai padarytą žalą už neteisėtai sumedžiotus lapę ir barsuką, kuri siekia 1015 eurų. Sprendimą šioje byloje priims Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

4 Komentarai

 • Donatas
  Posted 2019.10.29 at 16:01

  Na, tokiam etatiniam veikejui manau baudos nepades. Galbut uzsidarys vonios duris, paverks del paskirtos baudos, bet ar samone atsiras, jog medzioti galima, tik reikia tai daryti leidziamu laiku ir leidziama iranga, abejoju. Tikekimes, jog perlaikydamas medziokles egzamina ta isisamonins

 • Teisybė
  Posted 2019.07.18 at 16:42

  Juokiasi puodas,kad katilas juodas. Va ,kad pasigyrė dirbam ale tipo,o kad aplinkosauga save pasigautų neteko girdėti, kiek žinau pav,:kada turi pažįstamą, tai net praneša bureliui ,kad bus reidas, po to net iki tokio dalyko žinau, duoda atsarginių už antspauduotų atsarginių medžioklės lapų,taip taip teisingai mane supratot !,ir jūs galvojat čia tik vienam rajone ,tai atspindi kokia yra visa Lietuvos medžioklės virtuvė,tradicija. Čia lašas vandens, ką paviešina ,o ištikro kiekvieną dieną legalūs medžiotojai brakonieriauja ,nes jie jaučiasi ale jų plotai ir su gamtosaugininkų palaiminimu. Ir kol nebus atsisakyta būrelių,klubų tol jie legaliai brakonieriaus ,daba tiek licencijuotų davė raguočių iš šaudyti, blefas kažkoks ,jų tų pačių būrelių išgalvotas ,šaudys kitų būrelių saskaita ir iš Latvijos,Baltarusijos,Lenkijos užklydusius elnius,briedžius.Nebus tvarkos ,tol kol nebus naujos tvarkos,medžioklių lapų atsisakymo,laisvo medžiotojo, taip kaip žvejys nusipirko leidimą ir žvejoja, taip ir medžiotojas,patys pagalvokit nuvažiavęs į medžioklę ,per programėlę prisiregistravęs į gamtosaugą svetimam rajone ar ryžtusi brakonieriauti?Manau,kad ne ,nes svetimas miestas,o ir nepažįstamas medžiotojas gal už kampo sėdi…

  5
  8
 • Uosis
  Posted 2019.07.17 at 21:08

  Cia jis “etatinis” Brakusa, jau ne pirma karta paima ji …
  Ir toliau “medzios” …

 • Ha
  Posted 2019.07.17 at 16:24

  Na ir ką jis gal valgyti nenori o šautuvą ne kiekvienas gali ipirkti

  2
  6

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą