Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Siūlomi Medžioklės taisyklių pakeitimai ir AM sprendimai

Turinys:

Šioje „Tauro ragas“ laidoje kalbama apie Aplinkos ministerijos siūlomus medžioklės taisyklių pakeitimus. Taip pat aptarti veismai kurių turėjo imtis Aplinkos ministerija šiuo sunkiu laikotarpiu.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 1

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

11 Komentarai

 • Gintaras
  Posted 2020.04.20 at 21:29

  Ricardui – jo pasisakymas – ” Supraskite, jei gerai dirbantis šuo tai jam dzin, nakti ar diena serna paimt ir visiskai niekiniai Jūsų argumentai apie brakonieriavimus. ”
  Pats sau priestarauji rasydamas, jei gerai dirbantis suo? O tai Lietuvoje visi sunys yra puikiai dirbantys ar naktimis mes juos miske treniruosime ?
  Antra – kaip ivardinti naktine medziokle su sunimis pagal LR Medziokles istatyma ? Selinimas, varimine, palauka?

 • Gediminas
  Posted 2020.04.20 at 16:32

  Šitam-tokiam “mindaugui” patarčiau, nedaryti bent Karaliaus vardui negarbės! O ir smegenų pusrutuliams “techninę priežiūrą”, kol nevėlu, laikas atlikti!
  Esu – ketvirtos kartos medžiotojas (yra foto), šaulys-savanoris – kuomet nesidroviu tai pabrėžti! Tik pasididžiavimą!
  GĖDA tokiam ateinančios kartos “statistiniam vienetui”!

  3
  2
 • Ričardas
  Posted 2020.04.20 at 06:12

  Del sunu nakti, tai patodo dalies medžiotojų nesuvokima… Supraskite, jei gerai dirbantis šuo tai jam dzin, nakti ar diena serna paimt ir visiskai niekiniai Jūsų argumentai apie brakonieriavimus. O jei atsimerktumete, tai suprastumete, kad čia tik pirmas žingsnis dėl sunu uzdraudimo medziokleje, nes toliau sektu draudimas varymuose ir galiausiai nebesigirtumete kaip suzeista ELNIA ar kita žvėrį randat su suniu… Medziotojai, atsitokekite…

  3
  2
 • Vytis
  Posted 2020.04.20 at 00:51

  Deividai,
  deje tai visiškas stagnatorius, nesugebėjęs pasakyti nei vieno protingo argumento, kodėl jo kritikuojami pakeitimai yra netinkami. Iš visos pagarbos ponui Šiaulių draugijos vadui, tam skyriui, o ir daugumai kitų, reikia naujų vadų. Jau ko vertas argumentas dėl danielių. Kažkoks kreizi…

  3
  8
 • Vytas
  Posted 2020.04.19 at 17:19

  A.Baikausko išsakyta pozicija man priimtina kaip ir daugumai medžiotojų(bent taip manau), o medžioklės su šunimis naktį neturėtų būti leidžiamos.Su jomis esu susidūręs prieš tris dešimtmečius ir daugiau.Saugios medžioklės egzaminų dažnumas-papildomi pinigai, jų kažkam labai noris.

  26
  1
 • Gytis
  Posted 2020.04.19 at 14:49

  A.Baikausko pozicija nesutampa su J.Talmanto ir visų kitų medžiotojų draugijų, kurios tarpusavyje suderino šiuos MT pakeitimus. A.Baikauskas turėtų atsistadydinti.

  3
  19
  • Deividas
   Posted 2020.04.19 at 16:53

   Ne apie draugijų suderintas taisykles kalba eina, o apie AM atsiųstas ir pakeistas nei buvo suderinta draugijų.

   10
 • Girius
  Posted 2020.04.19 at 14:48

  Deividai, gal yra kažkokių žinių dėl saugumo technikos egzamino? Daugumai arba jau pasibaigęs terminas arba neužilgo pasibaigs. Ar yra imamasi kažkokių veiksmų iš medžiotojų oraganizacijų, kad šis klausimas būtų kuo greičiau išspręstas? Ačiū.

  • Deividas
   Posted 2020.04.19 at 16:58

   Aplinkos Ministerijos darbuotojos atsaktmas, kol negalėsite laikyti saugumo egzamino, cituoju:

   Gal per tą laiką būtų naudinga dar kartą pasiskaityti MT ir prisiminti nustatytus reikalavimus.

   Kaip suprantate, sėdit namie ir kartojat taisykles, va toks pažiūris 🙂

   4
   1
 • Mindaugas
  Posted 2020.04.19 at 13:53

  Graudus vaizdelis su tuo Šiaulių vadeliu. Matosi, nomenklatūrinio raugo. Nemedžiojęs jis nei kiaunių, nei usūrinių su laikomis, o tuo metu kai su šuniuku einama “ant kiaunės” jau matyt pirtyse su tovariščiais tupėdavo ir savo akių suvedimą darydavo.

  6
  31
  • Deividas
   Posted 2020.04.19 at 14:09

   Ponas Mindaugai, visiškai nesutinku su jūsų komentaru. Žmogus puikiai išdėstė didžiosios dalies medžiotojų nuomonę. O kalbant apie jūsų poziciją, kaip visada bus nepatenkintų. Aš taip pat nepritariu lakstymams naktinis su šunimis po miškus, tai būtų tik dar viena terpė brakoneriavimui.

   33
   3

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą