Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sauer S-DB – formos ir kokybės tobulybė

Turinys:

Seniausia Vokietijoje ginklų gamybos įmonė J.P Sauer&Sohn buvo įkurta 1751 metais. Įmonės įkūrėjas Johann Paul Sauer, vėliau į savo darbus įtraukė ir savo sūnų, taip ir kilo pavadinimas kuris išliko ir iki šių dienų.

Štuceris SAUER S-DB sukurtas specialiai tiems, kurie vertina estetika ir dievina varymines medžiokles. Šis ginklų meno kūrinys, sukurtas geriausių savo srities specialistų, brolių Fruehauf, pagal individualų SAUER užsakymą.

Spynos mechanizmas su dvejais nuleistukais garantuoja šūvį bet kurioje situacijoje, o ežektoriai Holland&Holland greitai ir be kliūčių pašalina tuščias gilzes iš vamzdžių. Šio išskirtinio ginklo medinės dalys pagamintos iš kruopsčiai atrinktų riešutmedžių su išskirtine medienos tekstūra. Ginklas turi puikų svorio balansą, todėl puikiai jaučiamas rankose, o vamzdžių ilgis (600 mm.) leidžia laisvai judėti medžioklėse. Aukštos kokybės ginklo graviūros sąveikoje su brangiaisiais metalais paliks neišdildomą įspūdi.

Štuceris turi du vamzdžius kalibrui 9,3x74R, kuris buvo sukurtas pradžioje 1900m. Vokietijoje, specialiai tokio tipo šautuvams. Šis kalibras ir šiomis dienomis yra ganėtinai populiarus ir naudojamas beveik visų žinomu ginklų gamintojų Europoje.

Šis SAUER modelis komplektuojamas su šiuolaikinių technologijų Austriškos kokybės Sewarovski Z6i 1-6×24 SR 4A-1 optiniu taikikliu ir su odiniu italų firmos Emmeby dėklu. Dėklas be abejo taip pat sukurtas iš aukštos kokybės medžio ir odos.

Charakteristika SAUER S-DB
Kalibras: 9,3×74 R/9,3x74R
Vamzdžių ilgis: 600mm.
Svoris: 3650g.
[divide style=”2″]
Autorius: Deividas Staponkus
Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateikta turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą