Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ministre, atleiskite juos iš pareigų!

Turinys:

Gal reikia atleisti iš pareigų seimo narius, kurie girti šlaistosi po seimo koridorius ir ima kyšius, žurnalistus kurie žemina visuomenės grupes savo straipsniais?
Nors medžiotojų bendruomenę sudaro, beveik 30.000 narių, nelaimingų atsitikimų su ginklais medžioklėse procentaliai yra labai mažai.

Taip – elgtis su ginklu privaloma mokėti, žinių patikrinimas yra taip pat būtinas, bei turėtų būti peržiūrimas ir sugriežtintas. Apmaudu, tačiau dažniausiai aktualiais klausimais pamirštama pasitarti su pačiais medžiotojais.
Dažniausiai vadovaujamasi senais metodais bei pagrindinės asociacijos išreikštais norais, kuri nesugeba nei tobulėti, nei nori atsinaujinti iš vidaus, kaip pati organizacija.

Bet kokiu atveju, viešas šmeižtas gerai žinomuose žiniasklaidos portaluose ir pareiškimai, kad visi medžiotojai yra bjaurybės – tai jau įžeidimas! Pats ponas Janonis turėtų tai suvokti, viešai eskaluodamas populistines ir visuomenės grupes įžeidžiančias antraštes.

Nepateisiname medžiotojų blogo elgesio, bet taip pat neteisiame nei vieno, kol teismas neįrodė jų kaltės. Tiek vienos, tiek kitos pusės pareiškimai negali būti traktuojami kaip įrodymai ir viešai skelbiami kaip faktai, kol nėra patvirtinti ir kol vyksta ikiteisminis tyrimas. Kuo toliau, tuo labiau mūsų visuomenė pasitiki psaiudo faktais, skleidžiamais iš medijos šaltinių, kurie nėra nei patvirtinti, nei nustatyti. Vienintelis tokių straipsnių tikslas – sulaukti kuo daugiau paspaudimų ir reklamos parodymų.

Paskutinių dienų įvykių komentuoti nenorime, nes tai yra tik pilstymas iš tuščio į kiaurą, kaip ir minėjome, visus taškus ir kablelius sudėlios teismas.
Įdomu tai, kad žiniasklaida greitai pasigavo gerb. Ponios įrašą socialiniame tinkle „Facebook“, kad „banditas ją užpuolė su ginklu“ ir pradėjo visą šią situacija eskaluoti bei juodinti medžiotojų vardą. Prieš gerą pusmetį buvo toks įvykis, kuomet žvejys mėgėjas iš privačios žemės buvo vejamas pistoletu, bet apie tai užsiminta tik puse lūpų.

Smerkiame tokius medžiotojus, kurie menkina medžiotojo vardą savo poelgiais, smerkiame ir žurnalistus, kurie „pila srutas“, užuot parašę kažką gero, pozityvaus, o to gero tikrai yra!
Gal ir iš jų taip pat reikia atimti žurnalisto pažymėjimą už žeminančius straipsnius? Mes visi esame visuomenės atspindys – pradėkime nuo savęs, pakelkime šiukšlę po kojomis ir aplink taps švariau.

Negalima taikyti kolektyvinės atsakomybės jokiais panašiais atvejais, negalima atimti teisės vairuoti visiems, už tai, kad vienas ar keli vairuotojai nusižengė kelių eismo taisyklėms.
Nereikia pūsti burbulo apie seimo „medžiotojų frakciją“, nors šis išsireiškimas ir gražiai skamba, tačiau nereikėtų to eskaluoti, nes galima pradėti skirstyti vyriausybės narius ir į kitas psiaudo frakcijas pagal jų hobius, tokius kaip golfas, buriavimas, žvejyba ar grybavimas.

Nelaimingi įvykiai, vykstantys medžioklėje, spaudai yra geras kąsnis, nes jie sulaukia didelio visuomenės dėmesio, o tai reiškia, kad visuomenei mes esame įdomūs. Tad kodėl nepradėjus gerinti medžiotojo vardo, vietoje dabartinio jo menkinimo?

Mes esame nauja medžiotojų sąjunga, kuri yra socialiai atsakinga, turinti šiuolaikinį požiūrį tiek ir visuomenę, tiek į pačią gamtą. Todėl mums nėra „vienodai“, kokia nuomonė formuojama apie medžiotoją plačioje visuomenėje. Esame pasirengę glaudžiam, konstruktyviam ir naujam bendradarbiavimui, turime pasiūlymų, kaip reikėtų gerinti ir tobulinti medžioklės taisykles, įstatymus ir spręsti su tai susijusius klausimus efektyviai, taip, kaip tai daro visos pažengusios pasaulio bendruomenės.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 1

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą