Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžiotojai rinkosi prie Aplinkos Ministerijos

Šiandien Vilniuje prie Aplinkos ministerijos, rinkosi medžiotojai siekiantys palaikyti Aplinkos ministrą Kęstuti Mažeiką ir pareikšti savo nuomonę dėl pastarųjų įvykių susijusių su naujai patvirtintomis medžioklės taisyklėmis.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 79

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

7 Komentarai

 • Gintaras
  Posted 2020.05.15 at 11:44

  Čia ne ministras,bet ir ne vyras,pasislėpes už mergaitės pečių.Šiaudadūšis.Tokio tikrai nereikia.Išdavikų nemyli niekas-nei draugai nei priešai.Toks visada išduos,ką jau ne vieną kartą padarė.Prisiminkit mokesčius.

 • Jonis
  Posted 2020.05.14 at 09:03

  Labai teisinga nuomone !!! Uz ka jus palaikot toki ministra, ka jis padare gero medziotojams? Isvis kiekviena nauja valdzia ateina ir neturi ko daugiau veikt apart kelis kartus keist medziokles taisykles, atrodo kitu bedu nera Lietuvoj?! Medziotojai turi susivienyti ir parodyti visuomenej kad ju yra daug ir jie kovoja uz savo teises, o dabar tylu ju kaip ir nera susirenka keli paugliai su kazkieno atspauzdintais debiliskais plakatais ir jau skelbiama per visas zinias kaip visuomene sukilo pries saltakraujus zvereliu zudikus, jie nera jokia visuomene, tik keletas parazitu ir viskas. Ir reikia nepamirst kaip naujasis ministras dar kai ministru nebuvo siule pakelti mokescius uz plotus 4 kartus, bet tiek nepavyko tai pakele du kartus, dabar neatsizvelges i medziotoju nuomone padare egzaminus saugumo kas 3 metus. Ka jis atstovauja, ar tikrai medziotojus? Ir koks jis jau ten vyras su tvirtu stuburu jei iskart issigasta keliu paaugliu su plakatais ir zada atsaukt ta isakyma?! Jeigu medziotojai nori kad uz juos kas pastovetu, kad gintu ju interesus dabar po keliu menesiu bus labai gera proga padaryti, arteja rinkimai, tik isrinke normalia valdzia kazka galima padaryti, butu va pvz ministras gamtos apsaugos Deividas Staponkus tada jau butu tvarka, o dabar kai medziokles klausimais labiausiai pasireiskia tokie specialistai kaip landzbergis, sirinskiene, mazuronis, veryga, tai ner net apie ka kalbeti.

  28
  7
 • Sigis
  Posted 2020.05.14 at 08:00

  Ir vėl šūvis sau į koją. Palaikyt Mažeiką? O kam? Jis visiškai netikęs ministras. Absoliutus balaganas jam valdant. Jį palaikyt tik dėl to kad medžiotojas? Jūs mąstot bent kažkiek?
  Mes, medžiotojai, ne tokius seimo idiotus turim palaikyt, o šviest visuomenę apie medžioklę, kviest diskusijom medžioklės ir gamtosaugos klausimais, filmuoti, duoti informaciją ir tik tada galėsim tikėtis geresnio visuomenės požiūrio į mus.
  Su lankais tas pats, jei sistemingai būtų buvus šviečiama visuomenė apie lanką, tada nebūtų kilę tokios pasipiktinimo bangos.
  Ir čia ne mažeikos darbas informuot ir viešint, o LMŽD IR GAMTOS. Pasisamdytų viešųjų ryšių specialistus, būtų naudos. Dabar, soriukas. Mes visose temose gaunam į kaulus nuo 15mečių miesto vaikų protestuojančių su plakatais 🙂

  29
  16
  • Vladislovas
   Posted 2020.05.14 at 09:14

   Nu padarot geriau i skelbiat va sitaip reikia daryti o netaip…. kritikuot mes visi puikiai mokame o kad padaryt kazka nekiekvienam gaunas…

   3
   1
 • Vladislovas
  Posted 2020.05.14 at 00:29

  Pagarba

  12
  3
  • Eduardas
   Posted 2020.05.14 at 09:08

   Apie ką ponuli gali spręsti, matosi tavo mentalitetas, jei kas antras žodis keiksmazodis

   3
   2
 • stebėtojas
  Posted 2020.05.13 at 22:32

  Džiugu jog po tokios purvo dozės medžiotojų bendruomenė pagaliau suprato kad toliau tylėti nebegalima ir taisyklė duok durniui kelią ne visada galioja. Ypač kai naudingų idiotų nesamonės ir entuziazmas sutampa su konservu politikierių rinkiminio purvo poreikiu…

  54
  6

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą