Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

FACE pristato 2024 metų Europarlamento rinkimų manifestą

Turinys:

Europos medžioklės ir gamtosaugos federacija (FACE), atstovaujanti 7 milijonams medžiotojų iš visos Europos ir vienijanti 37 nacionalines medžiotojų asociacijas, vakar Briuselyje vykusiame valdybos posėdyje oficialiai paskelbė 2024 metų Europos rinkimų manifestą.

Šie rinkimai turės didelį poveikį ES politiniam kraštovaizdžiui ateinančius penkerius metus, paveikdami ES politikos kryptis ir iniciatyvas, įskaitant aplinkos ir medžioklės teisės aktus.

FACE manifestu siekiama užtikrinti, kad medžiotojų interesai būtų gerai atstovaujami 2024 metų Europos rinkimų kampanijoje, sprendžiant iššūkius, kylančius dėl Briuselio priimtų sprendimų.

FACE prezidentas Torbjörnas Larssonas pareiškė, kad “Šis manifestas yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti, kad Europos medžiotojų balsai būtų išgirsti ir geriau suprantami. Kviečiame mūsų politikos formuotojus dirbti kartu su medžiotojais siekiant pažangos medžioklėje ir gamtosaugoje”.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija išdidžiai prisijungia prie šios visoje Europoje vykdomos iniciatyvos remti FACE rinkimų manifestą nacionaliniu lygiu. Virginijus Kantauskas pareiškė, kad: „Esame įsipareigoję ginti mūsų šalies medžiotojų interesus ir gamtosaugą. Šis manifestas suteikia mums vieningą balsą mūsų misijai skatinti atsakingą medžioklę ir gamtos bei kultūros paveldo išsaugojimą. Primygtinai raginame kandidatus ir partijas iš viso politinio spektro pasirašyti ir palaikyti šį manifestą.

Visi FACE nariai renka palaikymą manifestui iš kandidatų į europarlamentarus, atstovaujančių įvairioms politinėms partijoms. Kandidatų į Europarlamento narius prašoma pasirašyti ir parodyti paramą veiksmingam ir įrodymais pagrįstam požiūriui į medžioklės ir gamtosaugos politikos formavimą.

Šiame manifeste apibrėžiami 5 pagrindiniai prašymai ir jis yra galinga priemonė raginant būsimus Europos politikos formuotojus bendradarbiauti su medžiotojais. Jame taip pat pabrėžiama 2024–2029 m. Parlamento kadencijai skirtos Europos Parlamento tarpgrupės „Biologinės įvairovės, Medžioklės, Kaimas“ atkūrimo svarba, o Briuselio įstatymų leidėjai raginami pripažinti vertingą medžiotojų indėlį į gamtosaugą, ekonomiką ir visuomenę.

Dr. David Scallan, FACE generalinis sekretorius, pristatymo metu pabrėžė, kad „Likus lygiai metams iki kitų Europos rinkimų (2024 m. birželio 6–9 d.) FACE ir jos nariai baigė Europos medžiotojų kampaniją su daugiau nei 365 000 rėmėjų parašų iš visos Europos. FACE rinkimų manifestas remiasi šios kampanijos sėkme ir siekia pasiųsti aiškią žinią būsimiems Briuselio politikos formuotojams: dirbkite su mumis!

FACE Manifesto kampanija tęs savo pastangas iki 2024 m. Europos Parlamento rinkimų birželio 6–9 dienomis.

Kaip paremti FACE manifestą?
Norėdami prisidėti prie kampanijos sėkmės, galite parodyti savo paramą reklamuodami ir dalindamiesi manifestu, parodydami savo įsipareigojimą medžioklei ir gamtosaugai Europoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir naujienų apie FACE Manifesto kampaniją, apsilankykite:
FACE | FACE Election Manifesto 2024

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 13

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą