Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Eismo įvykių metu pribaigti žvėrys bus išskaičiuojami iš limito

Turinys:

Aplinkos ministerija paskelbė medžioklės taisyklių pakeitimą kuris numato, kad medžioklės plotų naudotojas ar medžiotojų klubo atstovas turės atvykti į eismo įvykio vietą ir jei numuštas gyvūnas yra dar gyvas, jį pribaigti ir įrašyti į medžioklės lapą. Pribaigtas gyvūnas bus išskaičiuojamas iš tos rūšies klubo medžioklės limto.

Lietuvos teritorijoje yra ne viena vieta, kur klubas turi limitą sumedžioti 3 – 4 briedžius, o aplinkiniuose keliuose automobiliai numuša 4 – 8 briedžius. Tai tokiu atveju, klubo medžiotojams briedžių medžioklę reikės pamiršti. O kaip reikėtų daryti, jei žvėris nutrenkiamas ne medžioklės sezono metu? O kas jeigu tas medžiotojas, kuris gali atvykti į įvykio vietą neturi medžioklės lapo?

Visos Lietuvos medžiotojų organizacijos pasirašė (pirmą kartą Lietuvos respublikos istorijoje) bendrą kreipimąsi į aplinkos ministeriją – prašome susilaikyti nuo nesuderintų su medžiotojų organizacijomis medžioklės taisyklių pakeitimų! Lietuvos medžiotojų organizacijos – LMŽD, GAMTA, SŪDUVA, GPA, LMD sutarė paruošti bendrą medžioklės taisyklių pakeitimų projektą, ir jį pateikti aplinkos ministerijai.

Vizito į LMŽD metu aplinkos ministras K.Mažeika pažadėjo į vieningą Lietuvos medžiotojų organizacijų pateikta projektą žiūrėti labai rimtai.

Miske.lt
Deividas Staponkus

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

4 Komentarai

 • Mikas
  Posted 2020.04.24 at 18:46

  valstybė turėtų atlyginti medžioklės klubui patirtas išlaidas nuimant nuo kelio žuvusius žvėris – nuvykimas į vietą , dažniausia naktį , nuvežimas žvėrį utilizavimui ir pan. tai nemažos išlaidos , ir dar savo limito sąskaita. Aplamai , šiuo atveju medžiotojų nereikėtų panioti, yra tarnybos kurios dir
  ba ištisą parą, turi darbuotojus , techniką tai vyriausybė turėtų nuspręsti kaip sutvarkyti jos nuosavybę – žuvusį žvėrį autoįvykio metu , galiu pasiūlyti išeitį – išlaidas apmoka įvykio kaltininkas , o valstybė jas pasiima ir pati tvarkosu be medžiotojų isikišimo.

 • Vidmantas
  Posted 2019.06.25 at 07:37

  stipriai perkaito galvos žaliesiems.

 • Justinas
  Posted 2019.06.22 at 23:29

  Tuoj nereiks nei medziot tik rinksim nuo kelio dveselenas. Reikia apmokestyt uz kiekviena lavono paėmima kaip renka zmoniu lavonus.

 • Vaidas
  Posted 2019.06.22 at 10:56

  net ir durnam aisku kad jokio malonumo isskaiciuoti limita ne sezono metu..
  O kas bus kai prasides sezonas?…

  1
  2

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą