Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Beretta 692 – nauja sportinio šaudymo legenda

Turinys:

Tarptautinėje ginklų ir medžioklės reikmenų parodoje „IWA 2013“, kuri vyko Niurnberge (Vokietija), savo gaminius šiemet demonstravo 1204 gamintojai ir apsilankė apie 36000 lankytojų iš maždaug 100 šalių. Šioje parodoje korporacija BERETTA pristatė puikų senų tradicijų ir naujų technologijų derinį – naująjį šautuvą BERETTA 692, užtikrinantį dar geresnę balistiką šaudant ir puikias ergonomines savybes. Dėl elegantiško dizaino šis ginklas yra tiesiog išskirtinis. Tai visiškai naujas modelis, kuris suteiks puikiausių galimybių kiekvienam sportininkui, siekiančiam maksimalių rezultatų sportinio šaudymo rungtyse.

„BERETTA“ 692 PRIVALUMAI/NAUJOVĖS

Platus uoksas Elegantiškas, platesnis uoksas. Sportinis šautuvas uokso srityje turi būti kuo sunkesnis, kad suteiktų daugiau stabilumo prieš kiekvieną šūvį ir po jo. Šautuvo BERETTA 692 uoksas yra 1,3 mm platesnis ir sunkesnis už savo pirmtako, 682 modelio, uoksą. Taigi šį šautuvą lengviau prisidėti prie peties ir taikytis. Blizgų poliruotą uoksą puošia dailios juodos ir aukso spalvos graviūros.

parametrai-629

Polimerinė spynos atidarymo svirtelė

Spynos atidarymo svirtelė pirmą kartą per ginklų gamybos istoriją padengta minkštu polimerinės medžiagos apvalku, garantuojančiu puikų sukibimą ir minkštumą piršto pagalvėlei, tai ypač naudinga spaudžiant dideliam šalčiui ar lyjant lietui.

Spyna-polimerine

Vamzdžiai „Steelium Plus“

Kiekvieną šautuvo BERETTA vamzdį sudaro trys dalys: cilindrinė (šovinio lizdas), kūginė ir dar viena cilindrinė. Didžiausią įtaką šūviui turi kūgio formos dalis. Prasidėjus „Steelium“ erai visų sportinių šautuvų BERETTA kūginė dalis 76 cm ilgio vamzdžiuose buvo 65 mm. Palyginti su BERETTA 682 šautuvų 65 mm „Steelium“ kūgine dalimi, naujojo BERETTA 692 kūginė vamzdžio dalis „Steelium Plus“ yra ilgesnė – 360 mm. Dėl to gerokai sumažėja šūvio atatranka ir padidėja šovinio šratų glaustumas.

629-vamzdziai

Greitojo reguliavimo sistemos B-FAST technologija

Specialiai lygiavamzdžiams šautuvams BERETTA sukurta BERETTA greitojo reguliavimo sistema B-FAST, leidžianti paprastai ir greitai reguliuoti viršutinę buožės dalį. Sistema B-FAST pagaminta iš plieno ir aliuminio, ji turi atminties funkcija, tai garantuoja tvirtumą, patikimumą ir didesnę reguliavimo amplitudę.

Balansavimo sistema B-FAST

Naujas reguliavimo įtaisas specialiai sukurtas tam, kad šaulys galėtų reguliuoti šautuvo balansą pagal savo poreikius. Naudodamasis šia sistema jis gali pasirinkti reikiamą balansą dėdamas plieninius svarelius į specialiai tam skirtą intarpą buožės gale. Kiekvienas šautuvas BERETTA 692 subalansuojamas gamykloje. Papildomi svareliai įdėti į dėžę kartu su šautuvu.

629-balansavimas

UAB „Vollit“, oficialaus BERETTA atstovo Lietuvoje, ginklų ir medžioklės reikmenų parduotuvėse naujieji šautuvai BERETTA 692 pasirodys gegužės pabaigoje.

Standartiniai šautuvo BERETTA 692 duomenys: Kalibras: 12 Šovinio lizdas: 76 mm Nuleistukas: vienas (reguliuojamas) Vamzdžiai: „Steelium Plus“, 360 mm Taikymosi juostelė: 10×8, plokščia, ventiliuojama Čokų tipas: „Optichoke High Performance Extended“ (su spalvotomis juostelėmis) Vamzdžių ilgis: 71 cm, 76 cm, 81 cm Lovelis: su snapeliu arba suapvalintas Svoris: 3,550 +/- 100g (76 cm vamzdžiai) Vamzdžių svoris: 1,480 +/- 100g (76 cm vamzdžiai)

Tekstas: UAB „Vollit“ Vilniaus padalinio vadovo – Nerijaus Rimšos
Šaltinis: Žurnalas “Medžioklė ir Žvejyba Baltijoje

Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateikta turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą