Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Atnaujinkime drabužių atsparumą vandeniui

Turinys:

Nepriklausomai nuo gamintojo drabužiai apsaugantis nuo lietaus ir kritulių ankščiau ar vėliau pradeda prarasti savo savybes, todėl laikas nuo laiko reikia atnaujinti jų atsparumą vandeniui.

Šis metodas puikiai tiks drabužiams kurie yra su GORE-TEX ar kitomis membranomis, drabužiams kurie skirti apsaugoti nuo lietaus ir įvairiai įrangai pavyzdžiui kuprinėms.

Kaip patikrinti ar jūsų drabužių atsparumas vandeniui suprastėjo? Tiesiog užpilkite vandens ir pasižiūrėkite ar jis susigeria į viršutinį audinio sluoksnį, jei taip vadinasi laikas atnaujinti atsparumą vandeniui, o jei viskas gerai vandens lašeliai slydinės audinio paviršiumi.

Blogas paviršiaus atsparumas vandeniui

Aš naudoju priemones „NIKWAX“ kurios specialiai skirtos drabužiams su membranomis, o procesas yra ganėtinai paprastas.

NIKWAX priemonės

Pradžiai reikia išskalbti drabužius su „NIKWAX Tech Wash®“ skalbikliu kuris saugiai išvalo membraną, atnaujina vandens atstūmimo ir kvėpavimo savybes. Prieš pradedant procesą įsitikinkite, kad skalbyklės talpoje kur pilami milteliai neliko jokių senų miltelių nuosėdų, nes jie gali užkimšti membraną ir sumažinti priemonių efektyvumą.

Vieną arba du drabužius dedame į skalbyklę ir nemaišome su kitais drabužiais! Įpilame du kamštelius arba 60ml. „NIKWAX Tech Wash®“ priemonės ir plauname ant švelnaus režimo 40c temperatūroje 30 min.

Atlikus prieš tai minėtą procedūrą drabužių nedžioviname ir iškarto pilame „NIKWAX TX.Direct® Wash-In“ kuris skirtas atnaujinti drabužių atsparumą vandeniui. Įpilame du kamštelius arba 60ml. priemonės ir plauname ant švelnaus režimo 30c temperatūroje 30 min.

Atlikus prieš tai minėtas procedūras duodame drabužiams savaime išdžiūti. Kaip drabužiai visiškai išdžius patikrinkite jų atsparumą vandeniui, kaip ir minėjau prieš tai vandens lašeliai turi slydinėti audinio paviršiumi.

Tinkamas paviršiaus atsparumas vandeniui

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.3 / 5. Balsavo: 15

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą