Už kiek buvo parduoti valstybiniai medžioklės plotai

Deivido Staponkaus nuotr.

Įvyko visi trys aukcionai, kurių metu buvo parduoti leidimai naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius valstybiniuose medžioklės plotų vienetuose „Baleliai“, „Taujėnai“ ir „Stirniškiai“. Kiekviename iš aukcionų vidutiniškai varžėsi apie dešimt dalyvių.

1. Bendras medžioklės plotų vieneto „Taujėnai“ plotas – 2662,9 ha. Medžioklės plotų kategorijos pagal tinkamumą medžiojamiesiems gyvūnams gyventi bei veistis sudaro 2596,5 ha., pradinė kaina 2942 EUR. Parduotas už 230,000 EUR įmonei „Reik bandyt“.

2. Bendras medžioklės plotų vieneto „Baleliai“ plotas – 4069,6 ha. Medžioklės plotų kategorijos pagal tinkamumą medžiojamiesiems gyvūnams gyventi bei veistis sudaro 3943,0 ha., pradinė kaina 2699 EUR. Parduotas už 352,900 EUR įmonei „Plentlita“.

3. Bendras medžioklės plotų vieneto „Stirniškiai“ plotas – 1990,3 ha. Medžioklės plotų kategorijos pagal tinkamumą medžiojamiesiems gyvūnams gyventi bei veistis sudaro 1897,4 ha., pradinė kaina 1594 EUR. Parduotas už 183,000 EUR įmonės pavadinimas bus skelbiamas vėliau, po dokumentų pasirašymo.

Pasibaigus Aukcionui, Aukciono organizatorius surašo protokolą, kurį pasirašo ir Aukciono laimėtojas ir per 3 darbo dienas nuo Aukciono pabaigos informuoja apie Aukciono rezultatus savo interneto svetainėje.

Aukciono dalyvis, kurio pasiūlyta įmoka didžiausia, turi šią įmoką sumokėti per 3 darbo dienas po Aukciono pabaigos iki protokolo pasirašymo. Aukciono dalyvis informuojamas, kada ir kur jam bus išduotas leidimas.

Aukciono laimėtojui leidimas išduodamas vadovaujantis Leidimų naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius medžioklės plotų vienete tvarka, patvirtinta Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2002 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. 512 “Dėl Leidimų naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius medžioklės plotų vienete išdavimo tvarkos patvirtinimo”, pateikus įrodančius dokumentus, kad aukciono laimėtojas sumokėjo pasiūlytą didžiausią kainą.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 2.8 / 5. Balsavo: 21

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

8 komentarai

 • Ateis eile ir upem ezeram tada paziuresim kas zvejuos kas medzios o ubagai i televizuoriu spoksuos

 • Reikia skubiai reguliuoti medziotoju populiacija. Tol kol draugijose sedes tokie sovietinio mentalo usuoti bebrai kaip Tijusas, Algis Petrauskas, tol iki vakarietiskos medziokles kulturos , kaip ja bando propoguoti sio portalo ikurejai , deja , bus kaip iki Saturno. Aferistai sitie veikejai, visa ju veikla kelia pasislykstejima! blatos, draugeliai, visi imite parsnukiai o ne medziotojai!

  2
  1
 • Reikia skubiai reguliuoti medziotoju populiacija. Tol kol draugijose sedes tokie sovietinio mentalo usuoti bebrai kaip Tijusas, Algis Petrauskas, tol iki vakarietiskos medziokles kulturos , kaip ja bando propoguoti sio portalo ikurejai , deja , bus kaip iki Saturno. Aferistai sitie veikejai, visa ju veikla kelia pasislykstejima! blatos, draugeliai, visi imite parsnukiai o ne medziotojai!

  • Reikia papraščiausiai išstot visiems medžiotojams iš draugijos ir ji išnyks. Kulbas kuriame aš medžioju jau 20m kaip ne draugijos nariai

 • Jeigu kainos viešuose aukcionuose pasiekė tokias įspudingas sumas, belieka pripažinti, kad būrelių sumokami mokesčiai visiškai neatitinka realybės. Verta atkreipti dėmesį, kad pastarųjų metų konkursai buvo organizuoti skaidriai ir naujoviškai! Belieka tik nusišypsoti, kokiu būdu nomenklatūra dalindavosi valstybinius ,,laisvus” medžioklės plotus ☝️. Turbūt vien buteliais ir dešrom užkaišydavo.
  Laukiam naudingo lėšų panaudojimų gamtos labui ir duok die, kad sulauktumėm teigiamų pokyčių aplinkosaugininkų sistemoje. Nes dabar tik pikti, pliki ir basi…….
  Ka jie gali saugot?

  4
  1
 • Smagu jog Lietuvos išsigimėlei pardavė tiesiai medžioti tiem kas ta teisę ir nusipirko… Taip mūsų valstybėja visada buvo visada bus valdžia tarnauja keliatos žmonių interesam…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *