Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

2022 m. Lietuvos Medžiotojai aktyviai dalyvavo socialinėse akcijose

Turinys:

Nors 2022 m. jau eina į pabaigą, tačiau Lietuvos medžiotojai nepaliauja dalyvauti socialinėse aukojimo akcijose. Geras startas įvyko metų pradžioje, kai per penkias dienas Lietuvos medžiotojai surinko 85 tūkst. Eur., kuriuos paaukojo Ukrainos kariams. Kauno medžiotojų sąjunga kartu su viešąja įstaiga LDK palikuonys visus metus nenutrūkstamai organizavo paramos tiekimą už laisvę kovojančiai Ukrainos tautai. Medžiotojai aukojo žvėrienos konservus, medžioklinę aprangą ir avalynę, naktiniu monoklius, taikiklius, žiūronus ir net padidinto pravažumo visureigius.

Prieš pat didžiąsias metų šventes LMŽD Jurbarko skyrius į Ukrainą išgabeno beveik tris tūkstančius elnienos konservų. Jurbarko medžiotojai sumedžiojo vienuolika elnių, iš kurių ir buvo pagaminti konservai, o lėšas konservų gamybai skyrė LMŽD Jurbarko skyrius. Nuo jų neatsiliko ir Šakių MŽD, kurie sudalyvavo paramos akcijoje ,,Sušildyk Ukrainą“ ir į Ukrainą išsiuntė du galingus elektros generatorius.

Labai džiugu, kad atsiranda ir kitų medžiotojų organizuojamų pagalbos iniciatyvų: prieš kelias savaites Vilkaviškio MŽD sudalyvavo tradicinėje labdaros akcijoje „Maltiečių sriuba“, kurioje medžiotojai miesto gyventojams ir svečiams išdalino 120 litrų žvėrienos sriubos, už kurią surinkta 2000 Eur. Šios lėšos buvo skirtos skurstančių senolių maitinimui ir jų socialinei priežiūrai. Dar viena graži Vilkaviškio MŽD kartu su ūkininkais-medžiotojais organizuota akcija prieš pat šv. Kalėdas – padovanotas didelis sauso gyvūnų maisto paketas gyvūnų globos namams „Mindraja“, o vet. gydytojas-medžiotojas A. Šlivinskas pažadėjo neatlygintinai paskiepyti nuo pasiutligės 30 beglobių gyvūnėlių.

Nuoširdžiai džiaugiamės visų Lietuvos medžiotojų iniciatyvomis ir linkime toliau išlikti aktyviems ir geranoriškiems.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.7 / 5. Balsavo: 27

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

  • Ropke
    Posted 2023.01.16 at 21:38

    Šaunuoliai visi medžiotojai, kad padeda seniems žmonėms ir Ukrainai!!!!!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą