Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Žurnalistė sumaišė vamzdžius?

Turinys:

Mūsų (medžiotojų) populiarumas dabar toks didelis, jog kiekvienas laiko garbe ir didžiu darbu apsišviesti po šiais “šlovės” spinduliais. Kaip Lietuvoje turime tris milijonus krepšinio ekspertų, panašu, kad tuoj tiek pat turėsime ir medžioklės ekspertų. Visi viską išmano, visi viską žino ir supranta, ir be abejo visi žino kaip viskas turi būti medžioklės atžvilgiu, tik patys medžiotojai atrodo, kad nieko nesupranta ir nesuvokia.

Labiausiai tai reiškiasi politikai, tie, kurie staiga praregėjo – tai gamta ir jos gyvūnai ir pajutę nenumaldomą meilę jiems, jie būtų savo krūtine tą drilingo šūvį uždengę, jei tik būtų galėję, nors n metų jų panosėje srutos per vamzdį į marias tekėjo, o jų miestas ne šalavijo aromatu kvepėjo ir tik tų miestų gyventojams atrodė kitaip. Bet tai politikai, jiems valdžia lyg opiumas – greitai pripranti ir atprasti negali. Ciniška? Galbūt, bet ciniškiausia yra tai, kad tas “medžiotojas”, kuris ir paleido tą nelemtą šūvį taip pat politikas, o dar sako varnas varnui akies nekerta. Ir nusišvilpti visiems jiems ant tos politikos, nusišvilpti net ant tos stumbrės, nusišvilpti ir ant tos medžioklės, svarbu, kad vamzdį visi pamirštų, ne tą, kurį, Goda, jūs turite omenyje, o tą, kuriuo “šventintas” vanduo į marias tekėjo. Tą, kuris kažkam milijonus sutaupė, o stumbrė tai juk tik dešimtys tūkstančių… Nors marių vanduo į Baltiją ir nutekėjo, ber viskas tvarkoje, jūra juk didelė – viskas atsiskiedė. Juk tai galimybė užsidirbti populiarumo taškų, nes rinkimai artėja.

Neneigsiu, tas politiko šūvis padarė didelę žalą medžiotojų bendruomenės įvaizdžiui, kad ir koks jis buvo ligi šiol, bet ar visi medžiotojai politikai? Kas šovė medžiotojas ar politikas? Kas šovė vyras ar moteris? O juk šūvį atliko neatsakingas žmogus turintis vardą ir pavardę, kuris pasirodo yra ne tik politikas, ne tik vyras, bet dar ir medžiotojo bilietą kišenėje turėjo. Tad kas šovė, politikas ar medžiotojas? Nes tikri medžiotojai gyvūnų nešaudo.

Beje, Goda, jūsų straipsnis net seksizmu atsiduoda, o mūsų tarpe yra nemažai ir jūsų lyties atstovių, kurios Jūsų turimo omenyje “savo vamzdžio” neturi. Jūs taip pat nemėgstate ir neapkenčiate senyvo amžiaus žmonių, kurių mūsų tarpe taip pat yra nemažai, tik įdomu ką veikia tie senyvi, kurie medžiokle neužsiima? Kuo “savą vamzdį” pakeičia, ar tik ne plunksna? Juk senstama pirmiau vidumi ir tik vėliau išvaizda pasensta.

Mūsų gretose yra fotografų, turime rašytojų, turime profesionalių sportininkų, turime žurnalistų, net keliautojų yra, nekalbant apie šaltkalvius, stalius, gydytojus, profesorius ir visų kitų profesijų žmones. Taip pat mūsų bendruomenėje yra skirtingų tautybių, tikėjimų, pasaulėžiūrų žmonių, mūsų bendruomenė tai mūsų ir Jūsų – tos pačios visuomenės dalis. Mes neatsiradome iš niekur, neatkeliavome iš planetos, kur gyvena lapė, kuri prašėsi prisijaukinama, mes juk iš jūsų tarpo, tokie patys kaip ir Jūs, tik pomėgiais skiriamės. Jūs ir mes esame tos pačios visuomenės dalis, bet tikiu, jog visi rašytojai yra “bestseller’ių” kurejai, o žurnalistai nerašo užsakomųjų straipsnių ir šiaip Jūsų rato ar bendruomenės žmonės yra šventos būtybės, kurios niekada neklysta, ir net neverta minėti, ir ieškoti jų nuodėmių.

Tikrai neteisinu šio asmens už jo poelgį toje medžioklėje, bet dėl to mūsų visa bendruomenė nekalta.

Tiesa, nėra Lietuvoje pramoginės medžioklės, nes ji nėra kaip tokia reglamentuojama, o yra tiesiog medžioklė, kurią galbūt kai kas klaidingai ir įvardina pramogine. Medžioklė tai subtilus ir rimtas užsiėmimas, ne pramoga, o kartkartėmis net gali atrodyti žiauri, tačiau dėl to ne visi ir gali būti medžiotojais.

Ir dar, žavioji Goda, nesenkite taip greitai, netapkite tuo neapkenčiamu objektu. Pralinksmėkite, juk tas “sąvas vamzdis”, kurį Jūs turite omenyje, dar vadinamas ir “linksmakočiu”, o ne plunksnakočiu.

„Miske.lt“
Medžiotojas

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4 / 5. Balsavo: 6

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

14 Komentarai

 • Kastytis
  Posted 2020.02.29 at 22:19

  Skaitant komentarus, mano prielaida apie protą, pasirodo buvo skubota…. 🙁

 • stebėtojas
  Posted 2020.02.29 at 18:50

  Netrukdykime fotografui pasvajoti apie gamtą ypatingai niokojančią kelionę lėktuvu kartu su durnaliste – linksmakočių žinove į jos taip reklamuojamą Perų kaimelį Nahui…
  🙂
  https://www.facebook.com/goda.juoceviciute/posts/2933916896679834

  5
  1
  • stebėtojas
   Posted 2020.02.29 at 17:44

   O man, medžiotojui, ypatingai bukai atrodo gamtos fotografai. Be jokio reikalo ištisai slankiojantys po mišką, gąsdinantys žvėrelius ir sutrypiantys daugybę gyvų padarų ir augalų miškuose ir laukuose…Nevertinsiu kiek gamtos nuniokojama pagaminant šiam beprasmiškam užsiėmimui reikalingą aprangą, irangą… O kiek paukšteliu ir žvėrelių meta savo lizdus ir vaikus del tokių pakrypusių ” gamtos mylėtojų”? O kiek kilometrų bereikalingai pravažinėjama, praskaraidoma lektuvais nuodijant musu planeta? Ir vien dėl savo iškrypeliško adrenalino pliūpsnio spragtelėti aparatu prislinkus kuo arčiau prie vargšo, iš baimes paklaikusio gyvūnėlio …
   Yra geras posakis – šunys loja, karavanas eina… atsilokite i valias, madinga juk dabar ant medžiotojų paskalinti

   17
   4
  • ach dieve, dieve
   Posted 2020.02.29 at 18:36

   Kastyti, ant svetimo linksmakočio į rojų nenujosi 😉
   Jau tiek garbės reikia, kad net savo nuorodą įsikėlei, užjaučiu, vargšas.

   8
   3
 • Zvejys
  Posted 2020.02.28 at 19:51

  Vladislovai, prieš kažką komentuodamas pirmiausia, išsiaiškinkite žodžio “prasinese” reikšmę. Esu žvejys ir nieko, niekada, neprasinesiau 😁 o jei medžioklėje būtų dalyvavęs tik elitas, be kelių murziu varovu, tai net neabejoju, kad biovelos vadovas būtų visiems parupines gardžių stumbrienos desreliu

  5
  4
  • Kastytis
   Posted 2020.02.29 at 22:26

   O blyn, aš ir nežinojau, kad čia didžiulė garbė komentarus rašyti… O čia reikia tik svetimas nuorodas dėti ? Šito tinklapio gerbėjams savų minčių neužtenka ? 😀

   3
   2
 • Gytis
  Posted 2020.02.27 at 21:36

  Slikčiausia yra tai….kad žmogus prisipažino, neslėpė, atlygino ir gavo pamoką. Net materialiai žiūrint sumokėjo labai daug ir gal dar sumokės daugiau.
  O va pažiūrėkite kokių yra teismo sprendimų dėl tyčia ir netyčia užmuštų ar nužudytų žmonių….. Ir va čia logika ir moralę labai prasilenkia….o politika tai prostitucija…. Norisi tikėti į sąmoningą Lietuvos rinkėją.

  46
  2
 • Tomas
  Posted 2020.02.27 at 13:35

  Stūmimas ant politikų ir žurnalistų tikrai gerina medžiotojų įvaizdį.

  10
  33
 • stebetojas
  Posted 2020.02.27 at 13:33

  itariu turi panele rimtu traumu ir nemalonios patirties su linksmakociais, nenuostabu kad taip silpnaprotiskai seilejasi

  https://www.facebook.com/goda.juoceviciute/posts/2933916896679834

  71
  8
 • As
  Posted 2020.02.27 at 13:10

  Medziotojai turi ikurt savo partija kiek medziotoju ant lietuvos butu stipreuse is visu ir baiktusi tas vazevimas ant ju besaikis niekas nesupranta nieko bet stuma

  58
  7
 • Saulius
  Posted 2020.02.27 at 12:51

  Jo dar negirdejau apie medžiotojus tiek paskalų, šventa stumbrė demesio nukreipimas nuo didelių ” darbelių”😏…

  61
  5
 • Vladislovas
  Posted 2020.02.27 at 12:46

  Medziotojai dabar ant bangos 🙂
  Tik nuo musu priklauso ar mes ant jos stovesime pakelta galva ar mausim i kurmis 🙂

  Del stumbro istorijos tai man kyla tik vienas klausimas ….
  Ar per 30m nepriklausomybes ar buvo nors vienas zvejys kuris pats prasinese jog nusižengė suklydo …… ner tokiu 🙁
  Manau jog savanoriskai prasinesusiam bauda turi būti minimali…. o pagautam maksimali…

  O visa kita…. tik artejantys rinkimai 🙂

  60
  5
 • Kostas
  Posted 2020.02.27 at 12:14

  Ar begali būti gražiau išsakyta apie apie mūsų, medžioklišką prigimtį, apie tuos, kuriems tai nesuvokiama…

  68
  3

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą