Medžioklės taisyklių pažeidimai ir kaip jų išvengti

Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Darius Jurevičius, atsako į aktualius klausimus. Šiame video kalbamės apie medžioklės taisyklių pažeidimus ir kaip jų išvengti.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.3 / 5. Balsavo: 56

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

8 komentarai

 • Ačiū abiem,paaiškėjo dėl sumedžiotų žvėrių įrašymo,o tai net lapės nedėdavom į auto neįrašę

 • Na va aišku kada žvėris įrašyti,nes taisyklėse vienoje vietoje galima įvairiai traktuoti,tai net lapės neįrašę nedėdavom į auto
  Ačiū abiem

 • Buvo smagu pažiūrėt šį pokalbį. Na, o, bet, tačiau… Kokia operatyvinė informacija? Gamtos apsauga – Lietuvos Respublikos operatyvinės veiklos įstatyme nėra nei vieno žodžio apie gamtosaugininkus.
  Toliau, Kauno, gyvosios gamtos apsaugos viršininkas prieštarauja LR teisės aktams. Naktinio matymo Prietaisai, dar kartą, Prietaisai yra draudziami LR įstatymų.. Gal žmogus suklydo, gal turėjo omeny naktinius taikiklius.
  Dar vat man įdomu, ar gamtos apsaugos pareigūnai, tapdami jais prisiekia LR. Įdomus jų statusas.
  Sėkmės

  8
  5
  • Yra du sikirtumai, atsisėdus rašyti komentarą kruopščiai parenkant žodžius ir pusvalandį kalbėti prieš kamerą. Normalu, kad kai kurie žodžiai ne kaip iš knygos. Gal geriau pasakyti ačiū žmogui, kad po darbo sėdi ir atsakinėja į klausimus?

   28
   2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *