Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Zala Arms – Leader Sport 2013“

Turinys:

Tai, kad mes patys kuriame tradicijas puikiai iliustruoja balandžio 27 d. įvykusios kulkinio šaudymo iš lygiavamzdžių varžybos „Zala Arms – Leader Sport 2013“. Į šias varžybas susirinko rekordinis skaičius dalyvių – 172. Dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos.

Nuaidėjus patrankos šūviams ir iškėlus organizatorių vėliavą buvo paskelbtas varžybų atidarymas. Kol vieni dalyviai liejo prakaitą prie ugnies linijos, kiti galėjo akį pamiklinti į bėgantį šerną ar skriejančius molinius karvelius. Vaikai ir moterys varžėsi mini turnyre šaudant pneumatiniu šautuvu. Nors oras ir nelepino, dalyviai nestokojo šypsenų ir geros nuotaikos. Renginį pagyvino labradorų ir retriverių veislyno „Basteta“ augintiniai. Veislyno savininkė Milda pademonstravo kaip nepriekaištingai ir profesionaliai dirba medžioklei dresuojami šunys.

„Medžiotojų mėgėjų lygoje“ I-ąją vietą užėmė Martynas Kaušas iš Ukmergės, surinkęs 127 tšk. ir šaudęs „Verney Carron“ šautuvu „Zala Arms Leader Sport“ šoviniais.

„Lyderių lygoje“ I-ąją vietą užėmė Kęstutis Tamošiūnas iš Marijampolės, surinkęs 137 tšk. ir šaudęs „Zala Arms Leader Sport“ šoviniais.

Komandinėje įskaitoje I-ąją vietą užėmė komanda „Dysna“ iš Anykščių, šaudžiusi „Zala Arms Leader Sport Plūs“ šoviniais. Prie pergalės prisidėjo ir „Verney Carron“ lygiavamzdis šautuvas.

Šiais metais buvo įvertintos ir šaulės. Pirmąją vietą užėmė Irma Pipirinė, surinkusi 119 taškų ir šaudžiusi taip pat „Zala Arms -Leader Sport“ šoviniais.
Rezultatai kalba patys už save – „Zala Arms Leader Sport“ kulka sukurta lyderiams!!!

Loterijoje pagrindinį prizą – puikų lygiavamzdį šautuvą „Verney Carron Sgittaire One“ – laimėjo Ornestas Montvilas. Šautuvui laimėti reikėjo ne tik sėkmės, bet ir miklių rankų bei žvitrios akies – laimėjo tas, kuris greičiausiai sudėliojo dėlionę – „Zala Arms“ logotipą.

Kalbinome Ornestą: „Labai džiaugiuosi laimėjęs „Verney Carron“ šautuvą. Visiškai nesitikėjau. Jau šį savaitgalį dalyvausiu stendinio šaudymo varžybose. Pirmą kartą išbandysiu šautuvą. Tikiuosi ir toliau lydės sėkmė!“ Dar kartą sveikiname nugalėtoją ir linkime taiklių šūvių bei skambių pergalių.

Kaip visada, varžybos pritraukia ir begalę rėmėjų – „Verney Carron“, UAB „Zala Arms“, „MOULTRIE“, „MACTRONIC“, „Swarovski optik“, „Polyver“, AB „DNB“, „Promkompleks“, restoranas-viešbutis „Neringa“, „Land Rover“ atstovai Lietuvoje UAB „Inchcape Motors“, UAB „Flebologijos centras“, UAB „Inotra“, AB „Pieno žvaigždės“, VšĮ „Sveikatos Oazė. Dėkojame jiems!

Ir pabaigai. Varžybų metu teko daug bendrauti su dalyviais. Vieni pabrėžė, kad atvažiavo su draugais susitikti ir maloniai pabendrauti, kiti džiaugėsi, kad nesijaučia varžybų įtampos, atmosfera draugiška ir šilta. Tad mums labai svarbi jūsų visų nuomonė, todėl pasiūlymų ir pastebėjimų dėl varžybų lauksime elektroniniu adresu aurelija@zalaarms.lt.

Iki susitikimo kitose varžybose!!!

Šarūno Maigio tekstas, Rimo Lelecko ir Kęstučio Prapiesčio nuotraukos
Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateikta turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

[fpphotos id=442974762459912]

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą