Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vilniaus raj. sudegintas medžiotojų bokštelis

Turinys:

Praeitą trečiadienį Vilniaus rajone, netoli Sankėlių kaimo, nenustatyti asmenys sudegino medžiotojų klubo „Briedis“ bokštelį. Bokštelis stovėjo netoli geležinkelio bėgių valstybinio miško teritorijoje ir buvo gerai matomas važiuojant traukiniu.

Kaip spėjama bokštelis buvo padegtas apie 5 val. ryte, nes tokiu laiku netoliese gyvenantys žmonės girdėjo spragsėjimą, kaip manoma tai galėjo būti degančios stogo dangos garsas.

Sudegusio bokštelio liekanos

„Asmenys uždegę bokštelį visiškai negalvoja apie pasekmes… Aplink auga jaunos pušaitės, kurios galėjo lengvai užsidegti. Gerai, kad tą naktį lijo lietus nes kitu atveju galėjo užsidegt miškas“ – sako klubo vadovas Donatas Čerškus.

Anot medžiotojų klubo vadovo Donato Čerškaus, medžiotojai gerai sutaria su kaimyniniais medžiotojų klubais, taip pat ir su aplinkiniais gyventojais. Į įvykio vietą atvykę ir miškininkai taip pat nesuprato kam galėjo užkliūti bokštelis, kuris niekam nemaišė.

Bokštelio nuotrauka prieš gaisrą

Norime priminti, kad organizacijos „Baltijos vilkas“ valdomuose socialiniuose tinkluose, nuolatos vyksta neapykantos kurstymas prieš medžiotojus ir medžioklę. Kai kuriems organizacijos nariams buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neapykantos kurstymo.

Svetainėje „www.priesmedziokle.lt“, kuri taip pat priklauso organizacijos „Baltijos vilkas“ aktyvistams, yra žemėlapis (nuoroda į žemėlapį), kuriame pažymėti kai kurie medžiotojų bokšteliai. Su kokia intencija tai yra daroma gali atsakyti tik patys iniciatoriai. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad netoliese kur buvo sudegintas medžiotojų klubo „Briedis“ bokštelis, žemėlapyje yra pažymėta ir kitų medžiotojų bokštelių.

Medžiotojų bokštelių žemėlapis

Informacija dėl šio įvykio perduota policijos pareigūnams. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Miske.lt“
Deividas Staponkus

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

 • Arturas
  Posted 2020.04.17 at 18:53

  Visi vilku gynejei ir kiti aktyvistai, nieko bendro su gamta neturi. Jie nesupranta aplamai apie gamta ir gyvunija. Vaikosi mados, buti pries, o pries ka, dar nezino.
  Yra toks posakis”nori zuvi suest ir ant… atsisest.

  24
  3

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą