Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vilkas užpuolė iš bokštelio lipantį medžiotoją

Turinys:

Lietuvoje sparčiai daugėjant vilkų ir kiekvieną dieną gaunant vis naujus pranešimus apie jų išskerdžiamus naminius gyvulius, ne ką geresnė padėtis susiklosčiusi ir kaimyninėse šalyse. Kaip skelbia Lenkijos naujienų tinklalapis, rugsėjo pradžioje vilkas užpuolė iš bokštelio lipantį medžiotoją. Laimei, šį kartą viskas baigėsi laimingai.

Viename Lenkijos kaimelyje bokštelyje buvęs medžiotojas apie 21 val. bandė iš jo išlipti, kai jam belipant netikėtai už jo rankos sugriebė vilkas. Tačiau, kadangi medžiotojas buvo apsivilkęs storą striukę, vilkui nepavyko pagriebti už vyriškio rankos ir jo parversti ant žemės. Medžiotojas staigiai sugrįžo atgal į savo bokštelį. Tuomet vilkas atsitraukė nuo bokštelio ir nubėgo tolyn.

Vyras, bijodamas vėl leistis žemės, pagalbos paprašė draugo, kad šis privažiuotų prie jo bokštelio ir jį paimtų. Prieš atvykstant jo bičiuliui, medžiotojas dar spėjo pamatyti vilkų gaują, kurią sudarė aštuoni vilkai.

Facebook’e yra susikūrusi grupė, kurie renka peticiją prieš vilkų veisimą Lietuvoje. Grupėje kone kiekvieną dieną yra patalpinamos nuotraukos ir pranešimai apie vilkų išpjaunamus naminius gyvulius. Vilkai nesibodi užklysti net ir į gyventojų kiemus ir juose išskersti besiganačias aveles ar kitus netoliese esančius gyvulius. Stebint tokias nevaldomas vilkų atakas ir spartų jų veisimąsi lieka tik laiko klausimas, kada išgirsime apie užpultus žmones.


Šaltinis Kaisiadorieciams.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

13 Komentarai

 • Jonas
  Posted 2020.03.10 at 12:41

  Gamta pati viską sureguliuoja be žmonių kišimosi į gamta. Ten kur įsikiša žmogus, ten ir vyksta visokios ligos ir katostrofos ir tam labai padeda medžiotoja ( vargšai neturintis ką valgyti, grobuonys, tenkinantis savo malonuma žudyti ).

  4
  23
 • mikas
  Posted 2020.03.09 at 18:01

  gamtoje stipresnis,gudresnis medžioja silpnesnį, žioplesnį ir pan.,medžiotojas ,gali greitai virsti medžiojamuoju, jokio stebūklo .

 • D
  Posted 2020.03.05 at 15:54

  Užtenka pjaut miškus visi kiauri kur tam vilkui dėtis va čia didžiausia problema vilkas lieka be namų tai ir ateina pas žmones aš pats medžiotojas matau viską iš arti o ne per dicoveri kanalą kaip daugelis komentatoriu

  21
  7
 • arūnas
  Posted 2018.12.06 at 15:58

  Nespankit, pastoviai žygiauju miškuose ir dar neteko vilko matyti. Kur jūs jų prisižiūrite ir kada jus ten buvote užpulti tai neįsivaizduoju. O jei taip bijote tai nešiokitės pipirinių dujų balionėlį – atbaidys bet kokį žvėrį.

  6
  22
 • Aušra
  Posted 2018.10.10 at 22:54

  Išminčiai, tie jūsų vilkai jokio piemenio jau nebebijo. Tuo jau įsitikinau. O stirna kuo blogesnė už vilką? Ji irgi nori gyvent. Manau reikia sumažint vilkų kiekį tiek kad būtų gamtoje ir maisto ir teritorijos. Jie veda jauniklius du kartus. Po 3 ar 4 jauniklius. Todėl jie nebetelpa miške. Šeimai reikia apie 20ha. O gal issiktaustom kitur gyvent ir paliekam vilkam teritoriją. Jie gi nuskriausti! O tai kur kitų gyvūnų teisės?

  14
  7
 • Praha
  Posted 2018.10.07 at 11:37

  Cia kas dabar raso, kad jie geri, tai blt lyskit is savo miestu ir i miska ju paglostiti varykit, tik galot iskart laidotuviu namams pasiskambinti

  11
  8
 • Pranas
  Posted 2018.10.07 at 09:03

  Kadangi miestelėnai vilka mate tik zoologijos sode ar per televizorių, o miške kai susitiktu galėtu iš arčiau su jais pasidžiaugti kai apsups ir medžiokle padarys, tada pamatys skirtuma tarp zooparke gyvenačio sotaus vilko ir miške alkano.

  18
  3
 • S
  Posted 2018.10.07 at 01:33

  Klaunai .dabar kiekviena diena pradejo skelbti nebutas propogandas apie vilkus.zmogus slykciausias zinduolis nepasotinamas gruobuonis.isnaikino dau gyvunu rusiu.dabar nori isnaikinti.dar del keliu godziu ukiniku .kurie gaili pinigu tvorom.kad apsaugoti nuo vilku.privatininkai ispjove daug misku.nors ju nesodino.tipo paveldejo.nieko nebeliko naturalaus

  9
  21
 • Sigitas
  Posted 2018.10.07 at 01:26

  Tokius saudanciu zverelius.pacius nusauti.nenegstu zudiku.kurie zudo del malonumo.medziotojai isnaikino stirnas sernus.kuriais maitinasi vilkai.kas jiem belieka eina maisto ieskoti i ganyklas naminiu givuliu.ukininkai prisigrobe europos pinigu uztverti ganyklas tvorom.pajungti piemenis.jie lengviau praso iszudyti visus vilkus.kad nereiketu isleisti pinigu tvorom.kodel neispjauna aptvertu elniu.nes tenai tvoros.vilkas tai misko puosmena.kuri noretu kiekvienas pamatyti naturalioje aplinkoje.visi animaciniai filmukai vaikams neapsiejo be vilko.o dabar keli gosoliai ukininkai nukentejo nuo vilku.nori .kad pilditu ju uzgaidas .isleidziant istatyma leidzianti zudyti vilkus

  7
  29
 • Sigitas
  Posted 2018.10.07 at 01:22

  Tokius saudanciu zverelius.pacius nusauti.nenegstu zudiku.kurie zudo del malonumo.medziotojai isnaikino stirnas sernus.kuriais maitinasi vilkai.kas jiem belieka eina maisto ieskoti i ganyklas naminiu givuliu.ukininkai prisigrobe europos pinigu uztverti ganyklas tvorom.pajungti piemenis.jie lengviau prasyti iszudyti visus vilkus.kad nereiketu isleisti pinigu tvorom.kodel neispjauna aptvertu elniu.nes tenai tvoros.vilkas tai misko puosmena.kuri noretu kiekvienas pamatyti naturalioje aplinkoje.visi animaciniai filmukai vaikams neapsiejo be vilko.o dabar keli gosoliai ukininkai nukentejo nuo vilku.nori .kad pilditu ju uzgaidas .isleidziant istatyma leidzianti zudyti vilkus

  6
  30
 • ray
  Posted 2018.10.06 at 19:41

  Ot gerai, kad pagasdino biškutį. Galėtų visa gauja dar užpult kokį medžiotojų būrelį miške, kad prišiktų į kelnes. Negaliu pakęst šitų vadinamų gamtos mylėtojų, šaudančių gyvūnus.

  6
  23
  • Vaidys
   Posted 2018.10.06 at 23:44

   Tu nesveikas 😛
   Iseik kada gyvenime i miska ne mieste sedek bukagalvi

   21
   1
 • staigiai sugryzo
  Posted 2018.10.06 at 17:21

  aj bl… prajuokino.”Staigiai sugryzo i boksteli… ” Gal tiksliau butu ”Uzsoko ant bokstelio,batus palikes vilkui” O tai ka daryti ukininkui?Jei,netgi,medziotojas imyzo… Vot tau ir taciau kadangi.. 🙂

  4
  1

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą