Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Valentino dienos išvakarės

Turinys:

Šių metų vasario 13 d. vakare Panevėžio RAAD GGAI pareigūnai gavo anoniminį pranešimą apie Rokiškio rajone, Jūžintų seniūnijoje, Ažubalių kaime vykstančią galimai neteisėtą medžioklę.

Ryte, surengus reidą, Panevėžio RAAD GGAI pareigūnai su VĮ Rokiškio MU pareigūnu, nuvykę į Jūžintų seniūnijos Ažubalių kaimą, negyvenamoje sodyboje, už ūkinio pastato rado įrengtą šėryklą, o ūkiniame pastate išimtas langas ir įrengta vieta šaudymui. Paaiškėjo, kad ši sodyba priklauso Rokiškio rajono Jūžintų miestelio gyventojams V.S ir P.S., kurie yra „Jūžintų“ medžiotojų būrelio medžiotojai. 2013 metų vasario 13 d. vakare vyrai, atvykę į sodybą, sumedžiojo šerną, visai „užmiršę“, kad tai yra VĮ Rokiškio MU profesionalios medžioklės plotai. Parsivežę į namus, ūkiniame pastate šerną išdorojo.

Vadovaujantis LR aplinkos ministro 2013-01-02 patvirtintu įsakymu Nr. D1-5 „Dėl Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2010-08-12 įsakymo Nr. D1-695 „Dėl laukinių gyvūnų rūšims ir jų buveinėms padarytos žalos apskaičiavimo metodikos patvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-52, įsigalioja nuo 2013-01-15) už neteisėtai sumedžiotą šerną gyvūnijai padaryta žala yra 5460 Lt. Šauliui, svetimuose medžioklės plotuose neteisėtai sumedžiojusiam šerną, Panevėžio RAAD GGAI nutarimu atimta teisė medžioti dviems metams, konfiskuotas graižtvinis šautuvas, pasiūlyta geranoriškai atlyginti gamtai padarytą 5460 litų žalą.

Ir papulk tu šitaip, kad Šv. Valentino dieną pas Valentiną į namus atvyko pareigūnai su tokiais linkėjimais.

Šaltinis: www.prd.am.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą