Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Už trukdymą medžioklėje trys metai kalėjimo ir bauda

Turinys:

Prancūzijoje įsigaliojo naujas teisės aktas, kuris numato atsakomybę už trukdymą ūkinėje veikloje ir medžioklėje. Apie tai pranešė Prancūzijos regioninio planavimo ir tvarios plėtros komisijos viceprezidentas Guillaume Chevrollier.

„Mes neturime teisės trukdyti tam, kas yra leidžiama!“ – tokiais žodžiais viceprezidentas pranešė apie naujai priimtą teisės aktą.

Guillaume Chevrollier

Už neteisėtą patekimą į privačius ūkius bei trukdymą medžioklėje, numatyta trejų metų laisvės atėmimo bausmė ir bauda iki 45,000 eurų.

Šį „Visuotinio saugumo aktą“ pasirašė 129 senato nariai, anot Prancūzijos regioninio planavimo ir tvarios plėtros komisijos viceprezidento, tokie pakeitimai yra būtini norint apsaugoti ūkininkus ir medžiotojus nuo neteisėtų „žaliųjų aktyvistų“ veiksmų.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.7 / 5. Balsavo: 77

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

5 Komentarai

 • Vaidas
  Posted 2021.03.29 at 13:34

  Na,šiuo klausimu aš 100 kartų už.Bet ar mūsų rinkti seimūnai tai sugebės ?Kol kas jiems tik antro galo klausimai rūpi.

 • Juozas
  Posted 2021.03.23 at 16:41

  Neatsiras tokio politiko dar, – kaip Broniaus B. 👍

  9
  3
 • Pilietis
  Posted 2021.03.23 at 14:38

  Pagaliau žalieji hipiai buvo pastatyti į vietą, nes užkabino ir ūkininkus ir jų ūkinę veiklą. Galima suprasti, kai žalieji rodo iniciatyvą saugojant nykstančias rūšis nuo išnaikinimo, daug kur medžioklė iš tiesų prisideda prie rūšių nykimo, bet tik ne europoje iš šiaurės amerikoje. Va ką čia žalieji nori parodyti, sunku blaiviai mastančiam suvokti. Europoje visų medžiojamų gyvūnų daugėja ir tik daugėja. Ar jie bent suvokia, kas atsitiktų jeigu medžioklė būtų uždrausta? Galima diskutuoti, dėl kažkurių medžioklės būdų etiškumo nūdienos supratimu bet tik tiek!
  Kažkodėl žaliųjų nesimato per daug afrikoje pietų amerikoje, tolimuosiuose rytuose, indijoj ir t.t, kur vietiniai baigia išdubasint ne medžioklės ūkiuose esančius gyvūnus. Ten jie tiesiog pranyktų tyliuoju būdu…
  Gal dėl to, kad gyvūnai žūsta, juos sumedžiojant? Bet tada skerdyklos jiem turėtų būt nearti dirvonai… na bet čia visuomenė juos greita pastatytų į vietą, tai ir puldinėja medžiotojus, nes jie tyli, jie ramūs dažniausiai niekam nesiskundžia.
  Kartais atrodo per daug sureikšminam neaktualias problemas kai pilna tikrų!

  31
  1
 • Linas
  Posted 2021.03.23 at 12:54

  Tokio įstatymo reikia ir Lietuvoje.

  34
 • Simas
  Posted 2021.03.23 at 12:44

  Kaip būtų šaunu,kad kaškas panašaus būtų pas mus Lietuvoje/

  36

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą