Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Už tauriojo elnio jauniklį teks sumokėti beveik 5,5 tūkst. eurų

Sausio 4 d. vakarą Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Utenos rajone, „Dvarašilio“ medžiotojų klubo medžioklės plotų vienete, sulaikė asmenį, neteisėtai sumedžiojusį taurųjį elnią. Pažeidėjui gresia bauda iki 1 800 eurų, aplinkai padaryta žala siekia 3 678 eurus.

Į įtariamo asmens sodybą nuvykę Utenos aplinkosaugininkai nustatė, kad asmuo neteisėtai naudojosi šiais medžioklės plotais ir neteisėtai sumedžiojo limituojamą gyvūną – tauriojo elnio jauniklį.

Pažeidėjas jauniklį įkrovė į lengvąjį automobilį „Toyota Avensis“, parsivežė į sodybą Utenos rajone ir  gyvūną išdorojo pakabinęs ant obels šakos.

Už šiurkštų administracinį nusižengimą asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Už šią veiką jam gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų su teisės medžioti atėmimu nuo vienų iki penkerių metų su administracinio nusižengimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

Iš pažeidėjo aplinkosaugininkai paėmė lengvąjį automobilį, ginklą su optiniu taikikliu, peilį, tauriojo elnio jauniklio skerdieną ir atliekas. Taip pat asmeniui teks atlyginti gamtai padarytą žalą – 3678,40 Eur.

Sprendimą dėl administracinės baudos dydžio ir nusižengimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimo priims Utenos apylinkės teismo Utenos rūmai, išnagrinėję administracinio nusižengimo bylą.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.2 / 5. Balsavo: 35

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • Jacekas
  Posted 2021.01.09 at 11:30

  Atiduoda zoologijos sodui.

  1
  1
 • :)
  Posted 2021.01.06 at 00:10

  O ka daro aplinkosauga su skerdiena ir atliekom?
  Saslykiukas ar i uzsieni eina?

  10
  1
 • Mažutis.
  Posted 2021.01.05 at 18:11

  Gerulis.Dievinu laimingas pabaigas.

  8
  11

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą